TÜRKİYE ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER FEDERASYONU HABERLERİ

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haber, Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.08.2020
TESK ve TŞOF'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundaki en güçlü adımlardan biri olan 30 Ağustos Zaferi'nin, vatan topraklarında milli irade ve bağımsızlığın ilelebet süreceğini tüm dünyaya gösterdiğini belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 28.08.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan Kovid-19 nedeniyle mağdur olan servis şoförleri için "destek" çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında alınan tedbirler nedeniyle servis taşımacılığının durma noktasına geldiğini belirterek "Servis taşımacılığı yapan esnafımızın başka bir gelir kaynağı yoktur.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.07.2020
Son dakika haberi... TŞOF Başkanı Apaydın'dan bayramda yola çıkacaklara uyarı Açıklaması
Son dakika haberlerine göre Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı dolayısıyla yola çıkacak sürücülere, "Vatandaşlarımız, trafikte her zamankinden daha dikkatli olmalı, trafik kurallarına uyarak aşırı hızdan kaçınıp emniyet kemerlerini takmalı." uyarısında bulundu.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.07.2020
TŞOF Başkanı Apaydın: "Bayramda trafikte saygıyı unutmayalım"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle bu yıl diğer kurban bayramlarından farklı bir şekilde sosyal mesafe kurallarına uyduğumuz, sevdiklerimizle aramızda fiziki mesafeler olmasına...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.07.2020
Sürücülere "bayram yolculuğu" uyarısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkan Vekili Ali Fuat Şeker, Kurban Bayramı nedeniyle uzun yola gidecek sürücüleri, her 3 saatte bir mola vermeleri konusunda uyardı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 29.07.2020
Son dakika! TŞOF'tan taşımalı eğitimde katsayıların güncellenmesi talebi
Son dakika ekonomi haberi: Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, servisçi esnafının maliyet hesaplama katsayısının düşmesi nedeniyle kazancının da azaldığını belirterek, "Katsayılar yeniden güncellenmeli ve servisçi esnafımızın mağduriyeti giderilmeli." ifadelerini kullandı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 26.07.2020
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın bayramda yola çıkacakları uyardı Açıklaması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı dolayısıyla yola çıkacak sürücülerin, kendilerinin ve sevdiklerinin can güvenliği için trafik kurallarına ve hız limitine uymaları gerektiğini belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 14.07.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan Bakan Karaismailoğlu'na ziyaret
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 18.06.2020
TŞOF'tan İBB'nin "5 bin yeni taksi" çalışması için istişare çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, İstanbul'a "5 bin yeni taksi" çalışmasında, taksici esnafının temsilcileriyle istişare edilmesini istedi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 01.06.2020
Toplu ulaşımda yüzde 50 yolcu sınırlandırmasının kaldırılması
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın ise salgınla mücadele sürecinde büyük sıkıntı yaşayan şoför esnafının karar doğrultusunda tam kapasiteyle çalışabileceğini kaydetti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 15.05.2020
TŞOF Başkanı Apaydın: "Taksi, dolmuş ve halk otobüsü fiyatlarına düzenleme şart"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Korona virüs sebebiyle yolcu taşıma kapasitelerinin yarı yarıya düşürülmesi sebebiyle taksici, dolmuşçu ve halk otobüsçü esnafımız zor günler geçiriyor.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 15.05.2020
TŞOF'tan "taksi, dolmuş ve halk otobüsü" ücretlerine zam talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yolcu taşıma kapasitelerinin yarı yarıya düşürüldüğünü anımsatarak, taksi, minibüsler ile halk otobüsü ücretlerine zam yapılmasını istedi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.04.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
Palandöken, şunları kaydetti: "Ülkeyi ayakta tutan işçi, işveren ve emekçilerimizdir. Kutsal sayılan emek, işçi ve işverenin birlikte el ele dayanışma içinde olması sayesinde hak ettiği değeri görebilir. Bu vesileyle sermayesi emek ve alın teri olan esnaf ve sanatkar camiası adına tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, emeğin mücadelesinin ve haklarının korunmaya devam ettiği günler diliyorum." "Alın teri hak ettiği değeri görmeli" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da alın terinin ve emeğin kutsal olduğuna işaret ederek, "Kutsal olan alın teri ve emek, her zaman hak ettiği değeri görmelidir.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 30.04.2020
Apaydın: "Emek ve alın teri kutsaldır"
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, alın terinin ve emeğin kutsal olduğunu vurgulayarak, "Tüm şoför camiası adına emek ve dayanışma gününü kutluyorum" dedi.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.04.2020
TŞOF Başkanı Apaydın'dan şoför esnafına "ticari akaryakıt" uygulanması talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından şoför esnafının olumsuz etkilendiğini belirterek, "Taksici, dolmuşçu, halk otobüsçü, servis aracı ve kamyoncu gibi yük ve yolcu taşıyan esnafımız ticari akaryakıt...
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.03.2020
TŞOF'tan motorinde indirim talebi
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının, olumsuz ekonomik etkilerinden nakliyeci kesim ile çiftçileri koruyabilmek için motorinde indirime ihtiyaç olduğunu belirtti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 25.03.2020
Koronavirüs "Bir tıkla taksi çağırma" uygulamasına ilgiyi ikiye katladı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Celil Anık, internetten taksi çağırma sistemine yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle talebi iki katına çıkardığını açıkladı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 22.03.2020
TŞOF'tan taşımacı esnaf için destek çağrısı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan ve alınacak bütün tedbirleri desteklediklerini belirterek, "Taşımacı esnafımızın da bu dönemde desteklenmesi, virüsle mücadele için son derece önemli." ifadesini kullandı.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 17.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yılı
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Çanakkale Zaferi'nin, Türk milletinin bağımsızlığına olan düşkünlüğünün dünyaya açıkça ilanı olduğunu kaydetti.
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu - 08.03.2020
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Kadınların aile içinden başlayarak hayatın her alanında sevgi ve fedakarlıklarıyla yaşamı güzelleştirdiğini ve geleceği şekillendirmede önemli rol oynadığını vurgulayan Palandöken, şunları kaydetti: "Kadınlara verilen değer toplumların gelişmişlik ölçüsüdür. Başımızın tacı kadınlarımızı bu özel günde tebrik ederken şiddet kurbanı olarak yaşamını yitiren kadınlarımızı rahmetle anıyor ve çok sevdiği çocuklarını, eşlerini vatan uğruna toprağa veren şehit yakını kadınlarımıza sabır diliyorum. Hayatımızın her alanında en büyük destekçimiz olan kadınlarımızın değeri yalnızca bir gün değil her gün bilinmeli. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de söylediği gibi, 'Dünyada her şey kadının eseridir.' Kadınlarımızın ekonomik anlamda iş gücüne katılımları, ticari hayatta var olmaları, hem kendi ayakları üzerinde durmalarında hem ülkemizin kalkınmasında büyük bir önem arz ediyor. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, kadınların kendileri ve ülkemiz için imza attıkları başarıların devamını diliyorum." "Kadın olmazsa her şey yarım kalır" Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın da kadının toplumdaki önemine dikkati çekerek, "Ailede, toplumda, siyasette, ekonomide, trafikte kadın olmazsa her şey yarım kalır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu Haberleri | Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasy - Sayfa 2 - Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu haberleri, son dakika türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haber ve gelişmeleri burada. Türkiye Şoförler Federasyonu'ndan kış lastiği açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 20:14:45. #1.16#

title