Türkiye Sakatlar Derneği Haberleri

Türkiye Sakatlar Derneği haber, Türkiye Sakatlar Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Sakatlar Derneği - 28.01.2018
Burulaş Müdürü: Halk Otobüsü Şoförlerinin Engellilere Davranışı Gelir Krizinden
Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubesi'nin düzenlediği toplantıda konuşan BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, engellilerin ulaşımda yaşadığı sıkıntılara değindi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 28.01.2018
Burulaş Müdürü: Halk Otobüsü Şoförlerinin Engellilere Davranışı Gelir Krizinden
Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubesi'nin düzenlediği toplantıda konuşan BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, engellilerin ulaşımda yaşadığı sıkıntılara değindi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 28.01.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubesi'nin düzenlediği toplantıda konuşan BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, son zamanlarda gündeme oturan engellilerin ulaşımda yaşadığı sıkıntılara değinirken, "Bizim için hayata bakışımızın özeti şu; engelliler için yaptığımız her şey engelli olmayanların da hayatını kolaylaştırıyor.
Türkiye Sakatlar Derneği - 22.01.2018
Belediye Başkanı Akın Dernek Yöneticileriyle Buluştu
Akın, bu projelerle Bartın Irmağı'nın kanalizasyondan kurtarıldığını, yine su ihtiyacının giderildiğini ve kentin doğalgaza kavuşturulduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Bartın Kanalizasyon Atıksu Arıtma Tesisi ile Bartın Irmağı, her gün akan 3 bin ton kanalizasyondan kurtarıldı. Ayrıca yeni su hattının ilimize kazandırılması sonucunda su bulanıklığı, su kesintisi, su eksikliğinin önüne geçmiş olduk. Bir önemli çalışmada hava kirliliği ile ilgiliydi. 2012'de başlatılan doğalgaz çalışmaları büyük oranda bitti. Bugün itibariyle 20 bin 400 vatandaşımız bu hizmetten faydalanıyor. Yine doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı tüm noktaların altyapısını ve üstyapısını sil baştan yeniliyoruz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra ilimizin ve bölgemizin için hizmet eden tüm kurum ve kuruluşlarına olduğu gibi derneklerimize de imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya gayret ediyoruz." Toplantıya Bartın Eğitim Kültür Derneği, Yardımsevenler Derneği Bartın Şubesi, Bartın Otizmli ve Engelliler Dayanışma Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi, Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Hayvan Sevenler Derneği ve Umudumuz Özel Sporcular Derneği yöneticileri katıldı.
Türkiye Sakatlar Derneği - 17.01.2018
Hediye Tüfek Yerine Alınan 3 Tekerlekli Sandalye, Sakatlar Derneği'ne Bağışlandı
KONYA'da Selçuk Üniversitesi'nde Ülkü Ocakları üyesi öğrenciler tarafından düzenlenen konserde, tepkilere neden olan hediye tüfeğin yerine alınan 3 tekerlekli sandalye, Türkiye Sakatlar Derneği Konya Şubesi'ne teslim edildi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 16.01.2018
Adana'da Engelli Gencin Darbedilmesi
Türkiye Sakatlar Derneği Amasya Şubesi üyeleri, Adana'da işitme engelli Agit Acun'un darbedilmesini kınadı.
Türkiye Sakatlar Derneği - 12.01.2018
Galoş Makinesi Engellilere Umut Oldu
Türkiye Sakatlar Derneği Sinop Şubesi tarafından uygulamaya konulan proje kapsamında bir sivil toplum kuruluşunca derneğe bağışlanan galoş makinesi ile engelliler, hem boş zamanlarını değerlendirme hem de derneklerine maddi katkı sağlama fırsatı buldu.
Türkiye Sakatlar Derneği - 25.12.2017
Azeri Gelinin Tekerlekli Sandalye Sevinci
Yaşam öyküleri AA tarafından görüntülenmesinin ardından Fethi Koçer'e, Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi'nce akülü tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.
Türkiye Sakatlar Derneği - 23.12.2017
Engelliler ve Yakınlarının Yaşadığı Zorluklar
Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz, engellilerin evlerinde mahpus hayatı yaşadığını ebeveynlerinin de onların gönüllü gardiyanları olduğunu söyledi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 04.12.2017
Engellilerden Vali Çınar'a Ziyaret
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar'ı ziyaret etti.
Türkiye Sakatlar Derneği - 04.12.2017
Dünya Engelliler Günü
Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şube Başkanı Muhittin Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, bugünün engelli insanları anlayabilmek ve sorunlarına dikkat çekebilmek açısından önemli bir gün olduğunu söyledi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 04.12.2017
Engelliler Paramotorla Uçtu
Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Nilgün Akgün de etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
Türkiye Sakatlar Derneği - 04.12.2017
Dha Yurt Bülteni-3
"UÇMANIN TADINA VARACAĞIZ" Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Nilgün Akgün de etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Sakatlar Derneği Haberleri | Türkiye Sakatlar Derneği Haber - Haberler - Sayfa 9 - Türkiye Sakatlar Derneği haberleri, son dakika türkiye sakatlar derneği haber ve gelişmeleri burada. Engellilerden Gönüllü Askerlik Başvurusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.6.2021 11:51:19. #1.16#

title