Türkiye Sakatlar Derneği Haberleri

Türkiye Sakatlar Derneği haber, Türkiye Sakatlar Derneği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Sakatlar Derneği - 28.09.2020
Almanya'da yaşayan Bartınlılardan engelli bireylere yardım
Almanya'da Yaşayan Bartınlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ALBARDER) tarafından Türkiye Sakatlar Derneği Bartın Şubesi'ne 5 koltuk değneği, 36 tekerlekli sandalye ve 40 yürüteç hibesi yapıldı.
Türkiye Sakatlar Derneği - 26.09.2020
Karabük'ten kısa kısa
Karabük Valisi Fuat Gürel, Türkiye Sakatlar Derneği Karabük Şubesini ziyaret etti.
Türkiye Sakatlar Derneği - 13.03.2020
Okul personeline tekerlekli sandalye için kapak topluyorlar
SAMSUN'da Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri 'Her kapak bir adım' projesi kapsamında plastik atık ve mavi kapak topluyor. Toplanan kapakların karşılığında alınacak tekerlekli sandalye, şeker hastalığı sonucu iki bacağını kaybeden ve koltuk değnekleri ile yürüyebilen okul personeli Tekin Tiryak'a tekerlekli sandalye alınacak.  Samsun Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri 'Her kapak bir adım' projesi kapsamında okulun her köşesine atık plastikler ve mavi kapakları toplamak için geri dönüşüm kutuları yerleştirildi. Okulda öğretmenler ve öğrenciler mavi kapak toplamaya başladı. Çevre okullardan da projeye destek olan öğretmenler ve öğrenciler oldu. Bazı öğretmenler büyük restoranlar ile anlaşarak plastik atıklarını ve mavi kapakları okulun deposunda topladı. Projede yaklaşık 300 kilogram plastik atık ve 100 bin adet mavi kapak toplandı. Toplanan malzemeler Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi'ne verilerek yerine bir adet tekerlekli sandalye alındı.
Türkiye Sakatlar Derneği - 22.01.2020
Tekerlekli sandalyeler TSD Çerkezköy Şubesine teslim edildi
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı tarafından alınan 6 adet tekerlekli sandalye Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesine teslim edildi.
Türkiye Sakatlar Derneği - 27.12.2019
İzmir'de tekerlekli sandalye parkurunda farkındalık etkinliği
Türkiye Sakatlar Derneği İzmir Şubesi tarafından tekerlekli sandalye parkurunda farkındalık etkinliği düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Sakatlar Derneği Haberleri | Türkiye Sakatlar Derneği Haber - Haberler - Sayfa 2 - Türkiye Sakatlar Derneği haberleri, son dakika türkiye sakatlar derneği haber ve gelişmeleri burada. Kıyafetler engelsiz yaşam için dönüşüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.6.2021 16:34:42. #1.14#

title