Türkiye Polisler Arası Futsal Şampiyonası'nda İstanbul Emniyet Takımı Şampiyon Oldu
Haberler » Güncel » Türkiye Polisler Arası Futsal Şampiyonası'nda İstanbul Emniyet Takımı Şampiyon Oldu - Haber

Türkiye Polisler Arası Futsal Şampiyonası'nda İstanbul Emniyet Takımı Şampiyon Oldu

Türkiye Polisler Arası Futsal Şampiyonası'nda İstanbul Emniyet takımı, final maçında Gaziantep Emniyet'i yenerek şampiyon oldu.

Türkiye Polisler Arası Futsal Şampiyonası'nda İstanbul Emniyet Takımı Şampiyon Oldu

Final MAÇINI A MİLLİ FUTBOL TAKIMI TEKNİK DİREKTÖRÜ DA İZLEDİ

Polisler Arası Futsal Şampiyonası'nda Emniyet takımı, final maçında Emniyet'i yenerek şampiyon oldu. Karşılaşmayı A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü da izledi.

10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyon, 18 takımın katılımıyla Fatih Kompleksi Spor Salonu'nda yapıldı. Finalde, Gaziantep takımını 6-4 mağlup eden İstanbul ekibi şampiyon oldu. Final maçını A Milli Futbol Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile Uluslararası Polis Birliği (IPA) Şube Başkanı ve İstanbul Emniyet Koruma Şube Müdürü İsa Tüccar da izledi.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Türk Polis Teşkilatı'nın 167. kuruluş yılını kutlayarak, "Polisler zor bir görevi üstleniyor. Onların bu güzel gününde yanlarında olmak istedim. Onların görev başındayken ve buradaki hali arasındaki farkı görmek çok güzel bir duygu. Onlara hem sivil yaşamda hem de mesleklerinde başarı diliyorum" dedi.

Spor Toto Süper Final karşılaşmalarına ilişkin bir soru üzerine de Avcı, "İlk kez Süper Final oynanıyor. 4 güzide kulübümüz bunun ilk ayağını oynadılar. Oynanan oyunun konuşulmasını, ön plana çıkarılmasını daha doğru buluyorum. İki tane maç oynandı ama farklı konular öne geçti. Bunlar Türk futboluna hiçbir şey kazandırmayacaktır. Ben oyunların konuşulmasından yanayım" diye konuştu.

Trabzonsporlu futbolcu Didier Zokora'nın, kendisine ırkçı ifadeler kullandığını önü sürdüğü ve bu nedenle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu ile ilgili bir soru üzerine Avcı, "167. yıla ilişkin buradayız. Bu konuları konuşmayacağız" diyerek, bu soruya yanıt vermek istemediğini söyledi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler