Türkiye'nin Ünlü Markalar İzmir'deki Ankastre Dünyası'nda Buluşuyor

İzmir'deki Ankastre Dünyası'nda, Ünlü Markaların Ankastre Ürünleri, Normal Beyaz Eşya Fiyatına Bulunabiliyor. Karabağlar İlçesi Yeşillik Caddesi'ndeki Mağazada, Dünyaca Tanınmış Markalı Ürünler, Toptan ve Perakende Alıcılara Hizmet Veriyor. Ankastre Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı M.

Türkiye'nin Ünlü Markalar İzmir'deki Ankastre Dünyası'nda Buluşuyor

İzmir'deki Ankastre Dünyası'nda, ünlü markaların ankastre ürünleri, normal beyaz eşya fiyatına bulunabiliyor. Karabağlar ilçesi Yeşillik Caddesi'ndeki mağazada, dünyaca tanınmış markalı ürünler, toptan ve perakende alıcılara hizmet veriyor. Ankastre Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı M. Mahir Karaşen, "Evinizi, beyaz eşya fiyatına ankastre ürünlerle donatabilirsiniz." diyor.

Dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazalarının Türkiye'de ilk ve tek olduğunu iddia eden Karaşen, Simens, Whirlpool, Vestel, Frenke, Silverline, Blanco, Feranke, Teka Dominox, Esty, Pera, Anvit gibi ünlü markalara yer verdiklerini söylüyor. Mahir Karaşen davlumbaz, ocak, fırın, mikrodalga, evye, hilton lavabo, batarya, çöp öğütücü, buzdolabı, bulaşık makinesi ve şofben gibi ankastrelerin metalik, siyah, beyaz ve kahverengi çeşitlerinin bulunduğunu ifade ediyor. (CİHAN)