Türkiye'nin Gözü Önünde Büyüyen Arka Sokaklar'ın Metin'i Baba Oluyor

Türkiye'nin Gözü Önünde Büyüyen Arka Sokaklar'ın Metin'i Baba Oluyor

Arka Sokaklar'ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümüne, Türkiye'nin gözü önünde büyüyen Hüsnü Çoban'ın oğlu Metin'in baba olacağını öğrenmesi damga vurdu.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar'ın dün akşam yayınlanan 464. bölümünde büyük bir sürpriz yaşandı.

HÜSNÜ ÇOBAN DEDE OLUYOR

Dizide geçtiğimiz yıl sezon finalinde evlenen Hüsnü Çoban'ın oğlu Metin, baba olacağını öğrendi. Haberi alan Hüsnü Çoban ise dede olacağı için büyük mutluluk yaşadı.


TÜRKİYE'NİN GÖZÜ ÖNÜNDE BÜYÜDÜ

Asıl ilginç olan ise baba olacağını öğrenen Metin'in durumuydu. Adeta Türkiye'nin gözü önünde büyüyen Metin'in baba olacağını öğrenen ekran başındaki izleyici "Nereden nereye" demekten kendini alamadı.

YORUMLAR (5)

  • MEHMET KOÇ:
    Bu diziyi epeyce izledim polislerin, amirlerinin zaman zaman alkol alıp kutlama yapmaları bana göre yanlış ve kötü örnek olduğunu düşünüyorum vede izlemiyorum.
  • NUR:
    Bence hic yakismiyor metinle asiyenin arasindaki ilski bana çok yapmacik geliyor metin cok yapmacik oynuyor birazdaha guzel oynanmaliii bence daha içten olmali
  • YAREN BÜYÜKDAĞ:
    Ya bizim milletimiz çok kiskanci be biz dizi için neler döşünliyor ya kercek olsa ne olacak acaba gayat güzel bi dizi bi o güzel zaten diğerler saçma sapan şeyler
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.