Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor

Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor Balıkesir'in Bandırma İlçesinde kuaförlük yapan ve 140 kuaför arasında yapılan yarışmada Türkiye'nin en iyi kuaförü seçilen Erdener Şuvak, Sokak hayvanlarına destek vererek onlara can oluyor.

Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor

BALIKESİR - Balıkesir'in Bandırma İlçesinde kuaförlük yapan ve 140 kuaför arasında yapılan yarışmada Türkiye'nin en iyi kuaförü seçilen Erdener Şuvak, Sokak hayvanlarına destek vererek onlara can oluyor.

Bandırma' nın Edincik Mahallesinde yaptırdığı özel barınakta, Bandırma ve Erdek çöplüklerinde 300 sokak hayvanına bakan Yerel Hayvan Koruma görevlisi Gülen Kayacık' a nama desteği sağlayan Türkiye'nin en iyi kuaförü olan Erdener Şuvak, " Gülen hanımla 10 yıldır tanışıyoruz. 10 yıldır sokak canları için, Köpekler, Kediler ve sokakta kalan canlar için elimizden gelen desteği veriyoruz. Gülen arkadaşımızın kadın başına verdiği mücadeleyi görüyoruz. Bizde kendi olanaklarımızla kendisine destek vermeye çalışıyoruz. Bandırmanın Edincik beldesinde bir yer yaptırdı. Yaptırdığı yerde rüzgarın etkisiyle Köpek canların kaldıkları yer zarar gördü. Ben destek veriyorum ama Gülen arkadaşımızın çağrısına kayıtsız kalınmaması gerekiyor" dedi. Bandırma ve Erdek ' te 300 sokak hayvanına bakan Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Gülen Kayacık, desteğinden dolayı kuaför Erdener Şuvak' a teşekkür ederek yardım çağrısında bulundu. Tecavüze uğramış, tacize uğramış, sakat bırakılmış sokak hayvanlarına sahip çıktığını belirten Kayacık " Çol üzgünüm gerçekten. İki gündür etkili olan rüzgar sebebiyle zor durumda yaptırdığım yer yıkıldı. Elimdeki canlar zor durumda kaldı. 60 bende toplam 300 cana bakıyorum. Maddi manevi olarak tükenmiş durumdayım. Çaresizliğin içinde çare arıyorum. Bütün hayvanseverlere, duyarlı insanlara sesleniyorum, lütfen sesimi duyun çaresizliğime çare olun. Ben burayı zor durumdaki canlar için yaptırdım. Tecavüz edilmiş, tacize uğramış, sakat kalmış zor durumdaki sokak canları için yaptırdım. Burada herhangi bir ticari amaç yok, burada üretim yok. Sadece hayvanseverlerin mama desteği ile bunlara bakıyorum. Lokanta ve otelleri tek tek dolaşarak ekmek topluyorum. Ben kendim için birşey istemedim, istemiyorum ancak Allah'ın dilsiz kullarından her şeyi istiyorum. Buradan tüm Türk halkına sesleniyorum. Türkiye' nin neresinde olursanız olun, benimle irtibata geçin ve canlara destek olun. Bana sığınan canları bırakamıyorum. Sayıları çok fazlalaştı ve dahada fazlalaşıyor. Gelen yardımlar yeterli olmuyor. Bana sığındıklar, gözümün içine bakıyorlar. Bana sığınan canlara sırtımı dönemem. Destek verenlerden Allah razı olsun. Hayvanların bakımında bana en çok yardımı ve desteği olan Kuaför arkadaşım Erdener Şuvak ' a teşekkür ediyorum. Onun sayesinde canlar karnını doyuruyor. Erdener Şuvak' a kendim ve canlar adına çok çok teşekkür ediyorum " şeklinde konuştu.

Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor

Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor

Türkiye'nin en iyi kuaförü sokak hayvanlarına can oluyor

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Balıkesir, Türkiye, Kuaför, Köpek, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title