Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı

Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı

Türkiye'nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX Kapılarını Açtı
Bültenler - Haberler | Güncel

AVM yöneticilerini ve mimarları buluşturan Eğlence-Aktivite, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX 2015, İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açtı.

5 Aralık'a kadar devam edecek olan fuar kapsamında bu yıl Ekonomi Bakanlığı destekli Alım heyeti programı, B2B online randevu sistemi, sektörün genel değerlendirmesinin yapılacağı konferans ve eğlence - rekreasyon sektörünün enlerini belirleyen ilk ve tek yarışma olan "Shining Star Awards 2015 - Eğlence Ödülleri"ni 3. Kez düzenleniyor.

Ulusal ve uluslararası eğlence, dinlence hizmetleri sunan tesisleri, malzeme üreten ve pazarlayan işletmeleri, çok amaçlı organizasyonları ve hizmet alan tüm, kurum kuruluş, yerel yönetim, turizm tesisi, AVM vb. yaşam alanlarını kapsayan fuarda; jetonlu oyun makinaları, simülasyon cihazları, alışveriş merkezi ekipmanları, şişme oyun ekipmanalrı, tema park ekipmanları, kent mobilyaları, oyun parkları, su parkları ekipmanları, su oyun ekipmanları, park bahçe dinlenme ekipmanları ve bowling tesis ekipmanları gibi birçok ürün grubu ATRAX Fuarında ziyaretçilerini ağırlıyor.


Belediyeler, Oteller, AVM'ler, Toplu Konut Projeleri vs. Eğlence ve Rekreasyon alanlarını ATRAX Fuarı sayesinde farklılaştırarak bir adım daha öne geçiyor.

ATRAX 2014'de 30 ülkeden 195 katılımcı yer aldı

Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunan ATRAX, geçen yıl üçüncü kez düzenlenmesine rağmen toplam 30 ülkeden 195 katılımcı firmayı İstanbul'da ağırlayarak sektörde önemli bir etki yarattı. Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunan ATRAX Fuarı'nı 8 bin 650 sektör profesyoneli ziyaret etti. Bu yıl iki salon ve fuaye ile birlikte 3 bölümden oluşan ATRAX 2015'de yaklaşık 200 sektör profesyoneli yer alıyor.

Sektör Devlerinden Balo ATRAX'da Yer Aldı

11 yıldır dünyanın önde gelen oyun makinası üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yürüten BALO; oyun merkezi işletmeciliği, projeli oyun ve eğlence mekânları tasarımı, yüksek kalite standartlarındaki teknik servis hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri ile eğlence sektörünün öncü firması olarak faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda ürün gruplarıyla birlikte ATRAX fuarlarına katılan firma; en "flash" ürün olarak SEGA markası 4 kişilik "SHOWDOWN"ı ziyaretçilere tanıttı. Gerek içerik, gerek görsel olarak, deneyenlerden tam puan almayı başaran SHOWDOWN, klasik araba yarışlarını birebir yaşama imkanı sunuyor.

Inline Skate Şampiyonalarında Adrenalin Pistleri, AXRAX'da

Gençliğin bitmez tükenmez enerjisi ve farklı olana duyulan merak ile yola çıkan, geçmişte yaşadıkları imkansızlıkları yeni macera meraklılarına yaşatmamak için çalışmalarını sürdüren Cino Skatepark, ATRAX fuarında metrelerce yükseğe sıçrıyor. Dünyanın farklı yerlerinde gösteriler düzenlemiş olan firma yetkilileri, adrenalin meraklısı gençler için güvenli ve uygun alanları oluşturmak adına in lineskate (paten), skateboard (kaykay), freestyle BMX (akrobatik bisiklet) gibi hareket ve macera sporu yapılabilecek çok amaçlı parkların proje ve inşasını gerçekleştiriyor. Bu alanları oluşturmada en büyük gerekliliğin bu işe gönül vermek olduğuna inanan ve projelerde çalışan ekipleri de, Türkiye Inline Skate şampiyonalarında ilk üç sırayı paylaşan, teknik donanımlı ve profesyonel sporculardan oluşuyor. Avrupa'nın en büyük skateparklarına da imza atmış olan Cino, sektördeki yerini korumaya ve öncü olmaya devam ediyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title