TÜRKİYE MADEN İŞÇİLERİ SENDİKASI HABERLERİ

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Haberleri

Türkiye Maden İşçileri Sendikası haber, Türkiye Maden İşçileri Sendikası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 01.05.2015
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Manisa'nın Soma ilçesinde maden işçileri, geçen yıl yaşanan faciada hayatını kaybeden meslektaşlarının mezarı başında dua etti.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 11.04.2015
Maden-İş Eski Başkanı Yeniden Aday
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) eski Genel Başkanı İsmail Aslan, sendika başkanlığı için yeniden aday olduğunu söyledi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 04.04.2015
Soma'da İşten Çıkarılan İşçilerin Kıdem Tazminatları
MANİSA (AA) – Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şube Sekreteri Yasin Karatay, Soma'daki maden faciasından sonra işten çıkarılan 2 bin 831 madencinin kıdem tazminatlarının TMFS'nin Soma Holding'e ait el konulan mal varlıklarını satılarak ödeneceğini söyledi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 04.04.2015
Somalı Maden İşçilerinin Tazminat Sevinci
Manisa’nın Soma ilçesinde 301 işçinin öldüğü maden faciasının ardından kapanan şirketten çıkarılan 2 bin 831 işçi kıdem tazminatı sevinci yaşıyor.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 17.03.2015
Afşin-Elbistan A Termik Santrali'nin Özelleştirilmesi
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Genel Başkanı Nurettin Akçul, Afşin-Elbistan A Termik Santrali ve kömür sahasının özelleştirilmesine ilişkin, "Devirle ilgili tespit çalışmaları ve termik santralin fiziki durumuyla ilgili fizibilite çalışmaları yapılıyor, ardından yeniden fiyat güncellemesi olacak" dedi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 24.02.2015
Afşin-Elbistan Termik Santralleri'nin Özelleştirilmesi
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Afşin-Elbistan Şubesi Başkanı Adil Bölükbaşı, termik santralleri ile kömür işletme sahasının özelleştirilmesiyle ilgili sürecinin devam ettiğini söyledi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 21.02.2015
Maden-İş Genel Başkanı Akçul Açıklaması
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Genel Başkanı Nurettin Akçul, "2014 yılı madencilik ve işçi sınıfı açısından kara bir yıl oldu.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 20.02.2015
Maden-İş Genel Başkanı Akçul Açıklaması
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Genel Başkanı Nurettin Akçul, Afşin-Elbistan Termik Santrali ve kömür sahasının özelleştirilmesine ilişkin, "Sonuç ne olursa olsun sendika olarak işçilerimizin tırnağına zarar getirmeyeceğiz" dedi.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 10.02.2015
Soma'daki Maden Faciası
Manisa Barosu Başkanı Balkız: "Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığı, iddianamenin eksikliği olarak bize sadece iki yaralının adli tıptan raporlarının gelmesini beklediklerini, özellikle sanık ve diğer tarafların taleplerin incelendiğini, eksiklikler tamamlandığında davanın hemen açılacağını söyledi" "(İşten.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 10.02.2015
İşten Çıkartılan Somalı Maden İşçilerinden "Tazminat" Eylemi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile TKİ binası önünde toplanan işçiler, kıdem tazminatlarının ödenmesini ve kamunun işlettiği maden ocaklarında istihdam edilmelerini talep etti.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 02.02.2015
Soma'da Maden İşçilerinden "Tazminat" Eylemi
Soma Kömürleri AŞ tarafından işlerine son verilen maden işçileri, tazminatlarının ödenmediği gerekesiyle eylem yaptı.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 05.01.2015
Soma'daki Madenciler İçin İş Talebi
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Akçul: "Ermenek maden işçilerine uzanan devlet eli, Soma'da iş bekleyen 3 bin maden işçisine de uzanmalıdır"
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 21.12.2014
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Akçul Açıklaması
"Hangi mevzuatı getirirseniz getirin, hangi güvenliği yaparsanız yapın, eğer vicdan ve merhametten biraz yoksunsanız bu felaketlerin ve cinayetlerin önüne geçmek gerçekten çok zor olacaktır"
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 17.12.2014
Maden-İş Genel Başkanı Akçul Açıklaması
"Afşin Elbistan Termik Santrali ve kömür sahasının özelleştirilmesi konusunda yaklaşımımızı koruyoruz.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 11.12.2014
BBP Genel Başkanı Destici'den Maden İş Sendikası'na Ziyaret
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP Genel Başkan Yardımcıları Remzi Çayır, Tevfik Eren, Haşim Yanar ile birlikte Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin Akçul’u ziyaret etti.
Türkiye Maden İşçileri Sendikası - 08.12.2014
Maden-İş Şube Başkanı Girgin: Zafer Direnişin Kendisidir
Türkiye Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Yatağan ve Havalisi Şube Başkanı Süleyman Girgin, Yeniköy ve Kemerköy santralleri ile kömür işletmelerinin devrinin son gününün 26 Aralık 2014 tarihi olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Maden İşçileri Sendikası Haberleri | Türkiye Maden İşçileri Sendikası Haber - Haberler - Sayfa 5 - Türkiye Maden İşçileri Sendikası haberleri, son dakika türkiye maden işçileri sendikası haber ve gelişmeleri burada. Maden İşçileri Sendikası Hisarcık Şube Başkanı Yeşilyurt'tan Şehitler İçin Taziye M
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 12:36:09. #1.16#

title