Türkiye Kamu-Sen'de 4. Koç Dönemi

Türkiye Kamu-Sen'de 4. Koç Dönemi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilciliğine mevcut başkan Mustafa Koç yeniden seçilerek güven tazeledi.

Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilciliğine mevcut başkan Mustafa Koç yeniden seçilerek güven tazeledi. Kamu-Sen'deki 4. Koç dönemi sendika tabanında da olumlu karşılandı.

Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mustafa Koç; Şube başkanları ve temsilciler ile yapılan toplantıda alınan 'devam' kararı ile 3. defa İl temsilciliğine seçildi. 2011 yılında Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği görevine gelen ve aynı zamanda Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı olan Mustafa Koç 2 yıldır sürdürdüğü görevine bu yıl da devam ediyor. Haziran ayı içerisinde sendikaya bağlı şube başkanları ve temsilciler ile yapılan toplantıda Mustafa Koç'un Kamu-Sen İl Temsilciliğine devam etmesi kararı alındı. Karar Kamu-Sen Genel Merkezine bildirildi. Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Mustafa Koç'un tekrar İl Temsilcisi olmasına onay verdi. Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Mustafa Koç üçüncü kez yeniden İl Temsilciliği görevine seçilip güven tazelerken, tebrik yağmuruna tutuldu. 2000'li yıllarda bir defa daha İl temsilcisi olan Mustafa Koç, üst üste 3. defa İl Temsilcisi seçilerek Türkiye Kamu-Sen Balıkesir teşkilatında 4 dönem başkanlık yapan ender isimlerden biri oldu.

KAMU ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ

Türkiye kamu-Sen İl Temsilcisi Mustafa Koç, Türkiye Kamu-Sen olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de kamu çalışanlarının yanında olmaya devam edeceklerini, dertleriyle dertlenip sevinçleriyle mutlu olacaklarını, hak ve hukuk mücadelelerini her zaman ve her zeminde sürdüreceklerini belirtti. Önümüzdeki Ağustos ayında yapılacak toplu sözleşme görüşmelerinde yetkili sendika olarak hükümet ile masaya oturacak olan Memur-Sen'e atıfta bulunan Mustafa Koç, "İftar masalarında yandaş sendikacılıkla bir yere gelinmez. Oturduğunuz toplu sözleşme masasında gereğini yapın. Tüm kamu çalışanları da toplu sözleşme sürecinde haklarının nasıl savunulduğunun da takipçisi olsunlar" diye konuştu.

Mustafa Koç, yeniden İl Temsilciliğine seçilmesiyle ilgili tüm şube başkanlarına gösterdikleri teveccüh ve güvenlerinden dolayı teşekkür etti. Koç. Balıkesir'de birlik ve beraberlik içerisinde güzel işler yapacaklarını ifade etti. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title