Türkiye-isviçre Hentbol Milli Maçının Ardından

Hentbol Milli Takımı Antrenörü Secaettin Aydoğ, 8. Avrupa Erkekler Hentbol Şampiyonası Eleme Grubu Maçında İsviçre'ye Karşı İki Maçta da Kaybetmelerine Rağmen Umutlu Olduklarını Söyleyerek, "4'te 4 Yaparak Gruptan Çıkacağız" Dedi.

Türkiye-isviçre Hentbol Milli Maçının Ardından

Hentbol Milli Takımı Antrenörü Secaettin Aydoğ, 8. Avrupa Erkekler Hentbol Şampiyonası Eleme Grubu maçında İsviçre'ye karşı iki maçta da kaybetmelerine rağmen umutlu olduklarını söyleyerek, "4'te 4 yaparak gruptan çıkacağız" dedi.

Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda oynanan rövanş maçını AK Parti Adana Milletvekili Ayhan Zeynep Tekin Börü, CHP Adana Milletvekili Kemal Sağ ile Hentbol Federasyonu Başkanı Tarık Cengiz ve Adana Vali Yardımcısı Abdullah Dölek de heyecanla izledi. Hentbol Milli Takımı Antrenörü Secaettin Aydoğ, İsviçre karşısında ilk yarıda kötü oynamalarına rağmen ikinci yarıda çok başarılı olduklarını, ancak son fırsatı değerlendiremeyince salondan boynu bükük ayrıldıklarını söyledi.

Aydoğ, "İsviçre'ye mağlup da olsak milli takım ruhunu kazandık. Bizim için bu her şeyden önemli. Bundan sonra grupta Çarşamba günü yine Adana'da Litvanya ile oynayacağız. Diğer rakibimiz de İtalya. Kalan 4 maçımızın dördünü de kazanarak gruptan çıkacağımıza inanıyorum" dedi.

(DF-İY-SN-SN-S)

Kaynak: İHA