Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı Şanlıurfa'da
Haberler » Yerel » Haber

Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı Şanlıurfa'da

Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde Bir Dizi Gezi ve İncelemelerde Bulundu.

Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı Şanlıurfa'da

Türkiye Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bir dizi gezi ve incelemelerde bulundu.

Genel Başkan seçildikten sonra kendilerini destekleyen delegeleri ziyaret için Güneydoğu illerini ziyaret eden Balcı, Şanlıurfa'ya da geldi. Şanlıurfalı fırıncı esnafı ile görüşen Balcı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Balcı, Şanlıurfalı esnafın bir çok sıkıntılarının olduğunu belirterek, “Fırıncılar Odası Genel Başkanı olarak Ankara'da esnaflarımızın özelikle kredi kullanımında Hükümet ile bu konuda görüşmelerimiz oluyor. Biz esnafımızla birlikte hareket ediyoruz" dedi.

Suruç Fırıncılar Odası Başkanı Yasin Güzel ise, "Genel Başkanımızın Güneydoğu gezisinde bizleri ziyaret etmesi sevindirdi. Özelikle Şanlıurfa yönetimi olarak Ankara'da esnafımızın sorunlarıyla birebir ilgilenen Genel Başkanımızdan memnunuz" diye konuştu.

Fırıncılar Odası Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı’nın Suruç Fırıncılar Odası Başkanlığını ziyaretine, Konya Fırıncılar Odası yönetim kurulundan Vedat Gonca, Uşak Fırıncılar Odası yönetim kurulundan Hasan Kurnaz, Malatya Fırıncılar Odası'ndan Mehmet Büyükelçi, Gaziantep'in Nizip İlçesi Fırıncılar Odası'ndan Abdullah Saygılı ve Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Fevzi Şiş hazır bulundu.

(GD-OÇ-Y)

19.10.2007 15:44 TSİ