Türkiye Diyanet Vakfı Haberleri

Türkiye Diyanet Vakfı haber, Türkiye Diyanet Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Diyanet Vakfı - 09.07.2021
Türkiye Diyanet Vakfının "Gençlik ve Gönüllülük Kampı" Sakarya'da başladı
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen "Gençlik ve Gönüllülük Kampı" Sakarya'da başladı.
Türkiye Diyanet Vakfı - 09.07.2021
Türkiye Diyanet Vakfı Heyeti Nevşehir'de İncelemelerde Bulundu
Türkiye Diyanet Vakfı Heyeti Nevşehir'de İncelemelerde Bulundu Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür Vekili Mehmet Eğinç ve beraberindeki vakıf heyeti Nevşehir Kalesi etrafında bulunan Kayaşehir'i gezdi.
Türkiye Diyanet Vakfı - 03.07.2021
TDV 29 Mayıs Okulları öğrencileri LGS'de önemli başarılar elde etti
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) 29 Mayıs Okulları öğrencileri, Liseye Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılan merkezi sınavda Türkiye birinciliğinin yanı sıra önemli başarılar elde etti.
Türkiye Diyanet Vakfı - 03.07.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Hangi meslekte olursanız olun gayeniz, topluma ve insanlığa hizmet etmek olmalıdır"
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın yurt içi ve uluslararası burs programları kapsamında eğitim desteği verdiği öğrenciler için düzenlenen mezuniyet programına katıldı.
Türkiye Diyanet Vakfı - 01.07.2021
Vali Ali Çelik, Kurbanını Diyanet Vakfına Bağışladı
Kütahya Valisi Ali Çelik, Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) "Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla sürdürdüğü organizasyona destek olmak için kurban bağışını Türkiye Diyanet Vakfına bağışladı.
Türkiye Diyanet Vakfı - 01.07.2021
Kayseri'den Suriye'deki ihtiyaç sahiplerine 5 tır un, 2 tır patates gönderildi
Kayseri İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Kayseri Şubesince "Yolun İyilik Olsun" sloganıyla düzenlenen kampanya kapsamında, hayırseverlerin katkılarıyla toplanan yardımları taşıyan tırların uğurlanması amacıyla Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi otoparkında tören düzenlendi.
Türkiye Diyanet Vakfı - 30.06.2021
TÜDKİYEB Başkanı Çelik: "Kurbanlık hayvan temini konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmayacağını düşünüyoruz"
Çelik, dernek ve vakıf gibi hayır kuruluşlarının kurbanlarını yurt içinden temin etmeleri konusunda hassasiyet göstermelerini, devletin de Türkiye Diyanet Vakfı, Kızılay gibi kendi kuruluşlarıyla bu konuda öncülük etmesini beklediklerini ifade etti.
Türkiye Diyanet Vakfı - 28.06.2021
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı İşliyen, İzmir'de "Vekaletle Kurban Organizasyonu" tanıtımına katıldı
Türkiye Diyanet Vakfı bünyesinde Zekat Müdürlüğü de kurduklarını belirten İşliyen, "Binlerce öğrenciyi okutmaya devam ediyoruz.
Türkiye Diyanet Vakfı - 22.06.2021
Vali Çeber, Çayeli Yatılı Bölge Kuran Kursu'nda İncelemelerde Bulundu
Vali Çeber, Türkiye Diyanet Vakfı Rize Şubesi tarafından, Çayeli ilçesi Büyükcaferpaşa Mahallesinde 23 Haziran 2017 günü temelleri atılarak yapımına başlanılan, 1, 792 m2 arsa üzerinde inşaat alanı 560 m2 olan ve 5 kat olacak şekilde planlanan, Çayeli Yatılı Bölge Kur'an Kursu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Türkiye Diyanet Vakfı - 21.06.2021
"Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş"
Vali Fuat Gürel, vatandaşlarımızı Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde "Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş" sloganıyla başlatılan vekaletle kurban bağışı organizasyonuna destek olmaya davet etti.
Türkiye Diyanet Vakfı - 20.06.2021
Türkiye Diyanet Vakfı, tüm illerde kurban bağış standı açacak
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurban bağışlarını rahatlıkla yapabilmeleri için tüm illerde stant kuracak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Diyanet Vakfı Haberleri | Türkiye Diyanet Vakfı Haber - Haberler - Sayfa 5 - Türkiye Diyanet Vakfı haberleri, son dakika türkiye diyanet vakfı haber ve gelişmeleri burada. Almanya'da 22 öğrenci harçlıklarıyla kurban bağışı kampanyasına katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 13:43:09. #1.16#

title