Türkiye Diyanet Vakfı Haberleri

Türkiye Diyanet Vakfı haber, Türkiye Diyanet Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Diyanet Vakfı - 05.04.2021
Kütahya'dan Suriye'nin İdlib kentine 3 tır yardım malzemesi gönderildi
İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende yaptığı konuşmada, Diyanet İşleri Başkanlığının öncülüğünde İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kütahya Şubesince başlatılan "İdlib için Yolun İyilik Olsun" kampanyasına Tavşanlı halkının büyük destek sağladığını söyledi.
Türkiye Diyanet Vakfı - 02.04.2021
İstanbul Müftülüğü ile TDV İstanbul Şubesi'nin hazırladığı yardımlar Mardin'de dağıtıldı
İstanbul Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) İstanbul Şubesi tarafından hazırlanan yardım malzemeleri, Mardin'de ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Türkiye Diyanet Vakfı - 01.04.2021
Türk insani yardım kurumları, Madagaskar'da 5 bin aileye gıda yardımı yaptı
Türkiye'nin Madagaskar Büyükelçiliği ve Birleşmiş Milletlerin (BM) organize ettiği faaliyette, Türkiye Diyanet Vakfı ile Türkiye Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD) bağışlanan 130 ton pirinç, Tolagnaro ve Amboasary Atsimo şehirlerindeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.
Türkiye Diyanet Vakfı - 01.04.2021
Gülnar İlçe Müftülüğü 95 aileye gıda yardımında bulundu
İlçe Müftüsü Yusuf Kaya, tüm dünyanın zor günlerden geçtiğini belirterek, "Bu zor zamanlarda Gülnarlı ihtiyaç sahibi kardeşlerimize giyim yardımı ve temel gıda yardımının yanı sıra Ramazan ayı öncesinde Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi tarafından gönderilen ve vatandaşlarımızın bağışladığı 16 adet adak, akika ve şükür kurbanlarını görevli ve gönüllülerimizin nezaretinde keserek 95 ihtiyaç sahibi ailemize ulaştırdık.
Türkiye Diyanet Vakfı - 31.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 1 Nisan 2021
(Kuala Lumpur/Ankara) GÜNCEL 1- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı Konferans Salonu'nda düzenlenecek "Değişen ve Gelişen Şartlar Bağlamında Hac" konulu Uluslararası Hac Sempozyumu'nun açılışına katılacak.
Türkiye Diyanet Vakfı - 30.03.2021
DİTİB, Kilis'te 600 aileye ramazan paketi dağıttı
Türkiye Diyanet Vakfına ait Suriyeli sığınmacıların sıcak yemek ihtiyacını karşılayan mutfak, fırın ve dağıtım merkezini de ziyaret eden heyet, burada incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.
Türkiye Diyanet Vakfı - 25.03.2021
Bursa'da müftülüğün açtığı "Hayır Marketi" dar gelirli ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor
Osmangazi Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Osmangazi Şubesince hayata geçirilen projeyle yardım amaçlı kurulan marketin finansmanı hayırseverler ve din görevlilerince sağlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Diyanet Vakfı Haberleri | Türkiye Diyanet Vakfı Haber - Haberler - Sayfa 10 - Türkiye Diyanet Vakfı haberleri, son dakika türkiye diyanet vakfı haber ve gelişmeleri burada. Türkiye Diyanet Vakfı'ndan dikkat çeken Ramazan tanıtımı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 12:39:22. #1.14#

title