Türkiye'de İlk Defa Fresh'n Soft'tan

Bültenler - Haberler | Güncel
Türkiye'de İlk Defa Fresh'n Soft'tan

Fayansa yapışabilen ıslak tuvalet kağıdı.

Türkiye'nin ıslak temizlik mendili alanında ilk ve öncü markası Fresh'n Soft, vantuz ile fayansa yapıştırılan ambalaj tasarımıyla Türkiye'de yine bir ilki gerçekleştiriyor. Farklı bir kutuya ihtiyaç duymadan kendinden vantuzlu üretilen mendiller bu özelliğiyle hem kullanım kolaylığı hem fiyat avantajı sağlıyor.

Çocuklar için cildi rahatlatan Papatya Özlü, yetişkinler için hassas ciltlerin hassasiyetini de gideren Aloe Vera özlü içeriğe sahip tuvalet kağıdı ıslak olması sebebiyle daha kolay ve güvenli temizlik sağlıyor.

Fresh'n Soft'un hem çocukların hem yetişkinlerin tuvalet temizliğinde önemli bir yere sahip olacak yeni ürünü, hoş kokusuyla temizliğe artı değer katarken eğlenceli ambalajıyla da dikkat çekiyor.

Özellikle çocukların tuvalet alışkanlığı kazandığı yaş aralığında büyük kolaylık sağlayan ürün, temizlik becerisini edinmede de yarattığı pratik kullanım avantajıyla ön plana çıkıyor. Biyoçözünür liflerden üretilen "Islak Tuvalet Mendili" özel ebadı sayesinde klozete atılabiliyor.

Yumuşak ve kalın bir dokuda üretilen Fresh'n Soft Islak Tuvalet Mendili, 60 adet içeren seyahat paketi ebadında olduğu için dilediğinizde rahatça çantada taşımanıza, seyahate giderken yanınıza almanıza imkan veriyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title