Türkiye Basketbol 2. Ligi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Türkiye Basketbol 2. Ligi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Türkiye Basketbol 2. Ligi

Bu sezon Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde mücadele edecek olan Antalya Büyükşehir Belediyespor, koç Levent Lüle ile anlaştı.

Bu sezon Türkiye Basketbol 2. Ligi'nde mücadele edecek olan Antalya Büyükşehir Belediyespor, koç Levent Lüle ile anlaştı.

Antalya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Antalya Büyükşehir, ilk olarak takımın yeni antrenörünü belirledi. Antalya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Tokgöz, geçen sezon Pi Koleji'ni çalıştıran Levent Lüle ile bir yıllık anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Başkan Tokgöz, "Yeniden Beko Basketbol Ligi'ne yükselmek için mücadele edeceğiz. Hocamızın Antalya'ya önemli katkıları olacaktır" dedi.

"SAVAŞAN BİR TAKIM"

Yeni koç Levent Lüle ise Antalya'nın basketbolu seven bir şehir olduğunu belirterek, "Antalya basketboluna katkı sağlamak için geldim. Bizi sıkı bir çalışma dönemi bekliyor. Transfer çalışmalarına başladık. Kısa zamanda takımı kurmak istiyoruz. Savaşan, mücadele eden ve seyir zevki yüksek bir takım kurmak istiyoruz" diye konuştu. - ANTALYA

Türkiye Basketbol 2. Ligi

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title