Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Terfi Maçı

Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Terfi Maçı

Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Terfi Maçları Sona Erdi. Kuşadası Özer Türk Stadyumu'nda Oynanan Dört Final Gurubunun Finalini de Kazanan Konya Şekerspor, Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Yükseldi.

Türkiye 3. Futbol Ligi'ne Terfi Maçı

Türkiye 3. Futbol Ligi'ne terfi maçları sona erdi. Kuşadası Özer Türk Stadyumu'nda oynanan dört final gurubunun finalini de kazanan Konya Şekerspor, Türkiye 3. Futbol Ligi'ne yükseldi.

Kuşadası Özer Türk Stadyumu'nda oynanan maçta Konya Şekerspor ile Ankara Kazan Belediyespor takımları karşı karşıya geldi. Baştan sona büyük çekişme içerisinde geçen maçta 11. dakikada Mustafa Üçok ve 22. dakikada Bahadır Kırdan'ın attığı gollerle 2-0 öne geçen Konya Şekerspor ilk yarıyı 2-0 önde kapadı.

Ankara Kazan Belediyespor'un 2. yarıdaki baskısı sonucu değiştirmeye yetmeyince 2. yarıdan gol sesi çıkmadı ve maç sonuna kadar bu üstülüğünü sonuna kadar sürdererek, maçtan 2-0'lık skorla galip ayrılan Konya Şekerspor Türkiye 3. ligine yükseldi. Maçtan sonra büyük bir sevinç yaşayan Konya Şekerspor'lular sevinçlerini taraftarlarıyla paylaştı. Konya Şekerspor Teknik Direktörü Ali Bingöl, büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, 3. lig de şampiyonluğa oynayan bir ekip oluşturacaklarını söyledi.

(ZH-YK)

27.05.2007 22:47 TSİ

Kaynak: İHA