Türkiye 3. Futbol Ligi

Bu Sezon Türkiye 3. Futbol Ligi'nde Mücadele Edecek Olan Ünyespor'da Teknik Direktörlük Görevine Orhan İhtiyaroğlu Getirildi.

Türkiye 3. Futbol Ligi

Bu sezon Türkiye 3. Futbol Ligi'nde mücadele edecek olan Ünyespor'da teknik direktörlük görevine Orhan İhtiyaroğlu getirildi.

Orhan İhtiyaroğlu, Ünyespor'un zor günlerden geçtiğini ve kendilerinin de bu görevi kabul ederek görevden kaçmadıklarını söyledi. Profesyonel ligde 23 yıllık mazisi olan, Ünyespor'da 15 yıl 2. ve 3. Lig'de dönem dönem teknik direktörlük ve yardımcı antrenörlük yaptığını ifade eden İhtiyaroğlu, "2 sezon aradan sonra yönetim kurulunun kendisine tebliğ ettiği bu görevi şartlar zorda olsa kabul etmemezlik yapamazdım. Bana verilen bu görevi ekibimle beraber en iyi şekilde yapacağımıza inanıyorum. İlk etapta

yönetim kurulunun belirlediği hedef çizgisi içerisinde bir ekip oluşturarak çalışmalarımıza başlayacağız" dedi.

İhtiyaroğlu, çok uzun bir tünele girdiklerini ifade ederek, "Önümüz karanlık, işimiz zor. Yinede kadro oluşturacağız. Önemli olan zoru başarmaktır. Bizde bu inanç var" diye konuştu.

Teknik direktör Orhan İhtiyaroğlu'nun yardımcılığına Arif Bacacı ve Çağlar Çakır getirilirken, kaleci antrenörü ise Mehmet Bahtiyar oldu.

(HA-SA-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA