Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta Mücadele Eden Kütahyaspor'da Teknik Direktör Özdemir Arat ve 5 Yönetici, Görevlerinden İstifa Etti.

Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta mücadele eden Kütahyaspor'da Teknik Direktör Özdemir Arat ve 5 yönetici, görevlerinden istifa etti.

2 hafta önce takımın başına gelen Teknik Direktör Özdemir Arat, pazar günü oynanan ve Kütahyaspor'un 1-0 kazandığı Ispartaspor maçından sonra bazı problemler olduğu yönünde açıklamalar yapmıştı. Teknik Direktör Özdemir Arat'ın ardından istifa eden Kulüp Basın Sözcüsü Mehmet Yaylıoğlu, yaptığı açıklamada, "Teknik patron Özdemir Arat'ı ben getirdim. Onun olmadığı yerde görev yapamam. Yönetim içindeki sıkıntılarda şahsımı ilgilendiren bir problem yoktur. Ancak sözkonusu Kütahyaspor olduğu için Sopakoymaz ve ekibinin yolunu açmak adına istifa etmeyi uygun buldum. Ancak son nefesime kadar Kütahyaspor için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Mehmet Yaylıoğlu'nun istifa etmesinin ardından kulüp yöneticilerinden Sait Aksöz, Mustafa Göl, Kenan Eskiçubuk ve Mehmet Türkdönmez de istifa ettiklerini açıkladılar.

(EFE-KÇ-ÖK-S)

Kaynak: İHA