Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup Takımlarından Balıkesirspor'da Teknik Direktör Şirin Berber'in Görevine Son Verilirken, Yönetim Kurulu, Teknik Direktörlük Görevi İçin Okan Atay ile Anlaştıklarını Açıkladı.

Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup takımlarından Balıkesirspor'da Teknik Direktör Şirin Berber'in görevine son verilirken, Yönetim Kurulu, teknik direktörlük görevi için Okan Atay ile anlaştıklarını açıkladı.

Balıkesirspor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan yapılan açıklamada, geçen hafta alınan Akhisarspor mağlubiyetinden sonra Balıkesirspor'un menfaatleri doğrultusunda teknik kadro ile karşılıklı görüşülerek, sözleşmelerinin karşılıklı feshine karar verildiği bildirildi. Teknik Direktör Şirin Berber ile yardımcı antrenör Ercan Gezgin ve kondisyoner Çetin Karadeniz'e hizmetleri için teşekkür eden Yönetim Kurulu, Balıkesirspor teknik direktörlüğüne Okan Atay'ın getirildiğini açıkladı.

Futbolculuk döneminde yaklaşık 11 yıl Balıkesirspor forması giyen Okan Atay, daha önce Mustafa Kemalpaşa, Edremitspor ve Marmarisspor'u çalıştırdı.

(YU-KÇ-OK-S)

Kaynak: İHA