Türkiye 2. Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Ligi B Kategorisi

İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya Side'de Sürdüren Erzurumspor, İlk Hazırlık Maçında 3. Lig Ekiplerinden Afyonspor'a 2-1 Mağlup Olurken, İkinci Maçında Bugün Azerbaycan 1. Lig Ekiplerinden Karabağspor ile 2-2 Berabere Kaldı.

Türkiye 2. Ligi B Kategorisi

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Side’de sürdüren Erzurumspor, ilk hazırlık maçında 3. Lig ekiplerinden Afyonspor’a 2-1 mağlup olurken, ikinci maçında bugün Azerbaycan 1. Lig ekiplerinden Karabağspor ile 2-2 berabere kaldı.

Türkiye 2. Ligi B kategorisinde mücadele eden Erzurumspor Teknik Direktör Hasan Çelik nezaretinde günde çift antrenman yaparak ligin ikinci yarısına iddialı olarak hazırlanıyor.

Erzurumspor’un prensip anlaşmasına vardığı Karabükspor’dan Abdülkadir, Uşakspor’dan Kadir ve Halim, Sivas Divriğispor’dan Ayhan ve Volkan, Elazığspor’dan Sedat, Arsinspor’dan kaleci Okan , Adana Demirspor’dan Nurettin, Adanaspor’dan Gürçay, Adıyamanspor’dan Abdullah, Trabzonspor altyapısından Ufuk ve Erzincanspor’dan, Ali, Zeytinburnuspordan kaleci Özkan, Cizrespor’dan Özgür ve Cengiz’de mavi beyazlı takımın kamp çalışmalarına iştirak ediyor.

ABDULKADİR YUVAYA DÖNDÜ

Erzurumspor’un Süper Lig’e çıkan kadrosunda da yer alan Abdulkadir, 7 yıl aradan sonra yuvaya döndü. Abdulkadir, dün Antalya kampına katıldı. Erzurumspor’da yaklaşık 4.5 yıl top koşturan ve Mavi Beyazlılar’ın Süper Lig hasretini dindiren efsanevi kadronun unutulmaz oyuncusu Abdulkadir, tam 7 yıl aradan sonra yeniden yuvaya döndü. Bir süredir Erzurumspor yönetimi ile transfer görüşmelerini sürdüren ve önceki gün mutlu sonla biten anlaşmanın ardından tecrübeli futbolcu dün Erzurumspor’un Antalya Side’de ki kampına katıldı. Erzurumspor’a dönmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Abdulkadir, “Erzurum ve Erzurumspor’u çok özlemiştim. Erzurum adeta burnumda tütüyor. Yeniden bu formayı giyecek olmanın heyecanı içerisindeyim.” dedi.

(AT-AT-Y)

13.01.2007 21:33 TSİ