Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Gurubu

Türkiye 2. Futbol Ligi 5. Klasman Gurubu Takımlarından Kahramanmaraşspor, Şanlıurfa Belediyespor'dan Ramazan ile İstanbulspor'dan Onur'u Kadrosuna Dahil Etti.

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Gurubu

Türkiye 2. Futbol Ligi 5. Klasman Gurubu takımlarından Kahramanmaraşspor, Şanlıurfa Belediyespor'dan Ramazan ile İstanbulspor'dan Onur'u kadrosuna dahil etti.

Kahramanmaraşspor Kulübü Basın Sözcüsü Yavuz Nalbantbaşı, yaptığı açıklamada, 11 Şubat tarihinde başlayacak klasman gurubu maçlarına en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade etti.

Yeni transfer edilen 2 futbolcunun takımla birlikte çalışmalara başladığını anlatan Nalbantbaşı, şöyle konuştu: "Daha önce Cizrespor'dan orta saha oyuncusu Osman'ı transfer etmiştik. Son olarak Şanlıurfa Belediyespor'un sağ kanat oyuncusu Ramazan ve Lig A takımlarından İstanbulspor'dan santrafor Onur'u transfer ederek daha da güçlendik. Böylece aramıza yeni katılan futbolcu sayısı 3 oldu. Bu futbolcular takımla birlikte çalışmalara başladı. Ayrıca çok iyi bir de orta saha oyuncusu transfer edeceğiz. Bu konuda hocalarımızın raporu doğrultusunda hareket ediyoruz. 20 Ocak tarihinde ikinci etap kampı için Antalya'ya gideceğiz. Burada turnuvaya katılarak hazırlık maçları yapacağız"

Transfer sezonunun 1 Şubat tarihinde sona ereceğini hatırlatan Nalbantbaşı, bu zaman dilimine kadar transferleri bitireceklerini söyledi.

(ACB-MT-MFS-HO-S)

Kaynak: İHA