Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu'nda Mücadele Eden Tarsus İdmanyurdu'nda Teknik Direktör Özcan Kızıltan, Kalan 9 Maçta İyi Sonuçlar Almak İstediklerini Söyledi.

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu'nda mücadele eden Tarsus İdmanyurdu'nda Teknik Direktör Özcan Kızıltan, kalan 9 maçta iyi sonuçlar almak istediklerini söyledi.

Genel Menajer Mustafa Akülke ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Kızıltan, Yükselme Grubu'nun ilk yarısında arzuladıkları hedefe ulaşamadıklarını ifade ederek, "Yükselme Grubu'na kötü bir başlangıç yaptık. Fakat Kırıkkalespor ve Şanlıurfaspor maçlarında aldığımız galibiyetler, umutların yeniden yeşermesine neden oldu. Geçtiğimiz pazar günü kendi evimizde oynadığımız Boluspor maçına galibiyet parolasıyla çıkmamıza rağmen 2-0 mağlup olduk. Tabii ki çok üzgünüz" dedi.

Mazeretlerin arkasına sığınmadıklarını dile getiren Kızıltan, "Oyuncularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Kalan 9 maçta iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Sarıyer maçının hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Kızıltan, "Sarıyer maçı hazırlıklarına kendi tesislerimizde başladık. Boluspor maçında sarı kart gören Önder, cezalı duruma düştü. Ayrıca uzun zamandan bu yana sakat oldukları için takımda yer alamayan Berk ve Gazi ise takımla birlikte çalışmalara başladı" şeklinde konuştu.

(EY-MT-KÇ-ÖZ-S)