Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu'nda Mücadele Edecek Olan Boluspor, Kısa Bir Süre Önce Prensipte Anlaştığı Kaleci Mehmet Bölükbaşı ile Sözleşme İmzaladı.

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu

Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu'nda mücadele edecek olan Boluspor, kısa bir süre önce prensipte anlaştığı kaleci Mehmet Bölükbaşı ile sözleşme imzaladı.

Antalya kampının son günlerinde takımla çalışmaya başlayan Mehmet Bölükbaşı, Boluspor Kulübü Tesisleri'nde düzenlenen törenle sözleşmeye imza attı. Boluspor yönetiminin, Çaykur Rizespor'dan kiralanan Mehmet Bölükbaşı ile 6 aylık sözleşme imzaladığı belirtildi. İmza töreninde konuşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, devre arasında eksik görülen yerlere transferler yapıldığını ve son olarak da Mehmet Bölükbaşı'nı transfer ettiklerini söyledi. Mehmet'in çok kaliteli bir kaleci olduğunu belirten Başkan Çarıkçı, "Mehmet, büyük kulüplerin kalesini korudu. Bu takımlarda önemli başarılar yaşadı. Boluspor'da da başarılı olacağına inanıyorum. Boluspor'a hayırlı olsun" dedi.

Tecrübeli kaleci Mehmet Bölükbaşı ise, "Daha önce oynadığım takımlarda benim yedek kalmam çok normal. Çünkü önümde olan kaleciler çok kaliteliydi. Galatasaray'da Taffarel ve Mondragon, Çaykur Rizespor'da da Zdravkov, benim önümde oynadılar. Bu kaleciler, ülkelerinin milli kalecisiydi. Benim de böylesine kaliteli kalecilerin yanında yedek kalmam çok normal. Boluspor'da ben de kendi kalitemi göstereceğim. Takıma yeni geldim, ancak buna rağmen uyum sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Erhan Namlı ile Galatasaray'da beraber oynadık. Nail ve birkaç futbolcu ile de daha önceden arkadaşlıklarımız var. Bu nedenle Boluspor'a sorun yaşamadan, kısa bir sürede uyum sağlayacağıma inanıyorum. Bu sezon Boluspor'la şampiyonluk yaşamak istiyorum" diye konuştu.

(KÇ-İY-OK-S)