Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 5. Klasman Gurubu Takımlarından Şanlıurfa Belediyespor, Cizrespor ile Deplasmanda Oynadığı ve 1-0 Galip Geldiği Maçı Unutup Hatayspor Maçına Hazırlanmaya Başladı.

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 5. Klasman Gurubu takımlarından Şanlıurfa Belediyespor, Cizrespor ile deplasmanda oynadığı ve 1-0 galip geldiği maçı unutup Hatayspor maçına hazırlanmaya başladı.

Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü Haluk Seçkin, Cizrespor galibiyetiyle üzerlerindeki psikolojik baskıdan kurtulduklarını belirterek, "İyi oynamamıza rağmen sonuca gidemiyor, son dakika golleriyle sahadan ya berabere ya da mağlubiyetle ayrılıyorduk. Cizrespor karşısında güzel futbol ortaya koyarak haklı bir galibiyet aldık" dedi.

Bu sezon çok çekişmeli bir sezon yaşandığına dikkat çeken Seçkin, şöyle konuştu: "Şu an düşme potasındaki Siirtspor ile lider Kahramanmaraşspor arasında 10 puanlık bir fark var. Yani her takımın grubu lider tamamlama şansı var. Zirve mücadelesi veren takımlar 2-3 hafta sonra düşme potasına da inebilir. Bu açıdan ilginç bir sezon yaşıyoruz."

Şanlıurfa Belediyespor olarak klasman gurubunun ilk haftalarında aldıkları kötü sonuçlara rağmen geleceğe umutla baktıklarını anlatan Seçkin, şöyle konuştu: "Önümüzde çok önemli bir Hatayspor karşılaşması var. Rakibimiz liderlik mücadelesi yapıyor. Kazandığımız takdirde zirve yarışına ortak olabiliriz. Bu maça en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz."

(FÖ-ST-MFS-HO-S)