Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Adıyamanspor Kulübü Başkanı Növfel Bozdoğan, Yeni Sezonun İlk Maçını Deplasmanda İskenderun Demirçelikspor ile Oynanacak Olmalarının Dezavantaj Olduğunu Söyledi.

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Adıyamanspor Kulübü Başkanı Növfel Bozdoğan, yeni sezonun ilk maçını deplasmanda İskenderun Demirçelikspor ile oynanacak olmalarının dezavantaj olduğunu söyledi.

Yeni sezon fikstürüyle ilgili değerlendirmede bulunan Kulüp Başkanı Növfel Bozdoğan, "Fikstürün avantaj veya dezavantajını tartışmıyoruz. Bütün takımlarla eşit şartlarda, eşit koşullarda mücadele edeceğiz. İlk maçımızı kendi sahamızda oynamak isterdik, fakat deplasmanda oynayacağız. İskenderun'da sıcak ve nemli havada karşılaşacağımız için dezavantaj olarak görüyoruz. Ancak güçlü bir kadromuz var, yeni sezonda gülen taraf olacağız" diye konuştu.

Adıyamanspor'un 3. etap kamp çalışmalarına başladığını söyleyen Bozdoğan, "2. etap kamp çalışmasında takımın eksiklerini gördük ve 3. etap kamp çalışmasını Nevşehir'de sürdürüyoruz. Eksiklerimizi gidermeye başladık. Futbolcu eksikliği olan mevkilere futbolcu transferlerimiz devam ediyor. İzmirspor'dan Mustafa Özen ile prensipte anlaştık ve stoper eksikliğimizi giderdik. Mustafa Özen, kısa zamanda takımla birlikte çalışmalara başlayacak" diye konuştu.

(AA-İY-SN-SN-S)