Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup'ta Mücadele Eden Ünyespor, İdman İçin Gittiği Halı Saha Tesisinin Kapısındaki Kilidin Değiştirilmiş Olmasından Dolayı Kapıda Kaldı.

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 4. Grup'ta mücadele eden Ünyespor, idman için gittiği halı saha tesisinin kapısındaki kilidin değiştirilmiş olmasından dolayı kapıda kaldı.

Antalya kampını tamamlayarak evine dönen Ünyespor'da, bugün idman için gidilen Çınarsuyu Halı Sahası'nda beklemedik bir sürprizle karşılaşıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait halı sahanın kapısındaki kilit, takımın malzemecisinin tüm uğraşlarına rağmen bir türlü açılamadı. Geldikleri otobüsten inerek kapının açılmasını bekleyen futbolculardan bazıları, aradan geçen zamanda kilit açılamayınca otobüse dönerken, bazıları da oldukları yerde zıplayarak ısınmaya çalıştı.

Takım Antrenörü Osman Çakın, kendileri Antalya kampında iken kilidin değiştirilmiş olduğu için açılmadığı kanaatine vardı. Kapıda kalan Yeşil-beyazlı ekip, bu durumun idmanlarına engel olmaması için çare ararken, sahayı çevreleyen telin kapıya yakın bir bölgesinde açıklık görüldü. Ekip, telin açık kısmından geçerek halı saha içine girip idmanlarına başladı. Bu arada, futbolcuların telden içeri girme çabaları trajikomik bir görüntü oluşturdu.

Öte yandan, ekstra play-off için 3. etap çalışmalarına başlayan Ünyepor'da Antrenör Osman Çakın, Antalya kampının oldukça faydalı geçtiğini söyledi.

(OU-SA-KÇ-OK-S)