Türkel Minibaş Hayatını Kaybetti

Florence Nightingale Hastanesi'nde, Bir Yıldır Mide Kanseri Tedavisi Gören İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü Uluslararası İktisat ve İktisadi Gelişme Anabilim Öğretim Üyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Türkel Minibaş, Dün Sabah Yaşamını Yitirdi.

Türkel Minibaş Hayatını Kaybetti
07.02.2009 01:32 | Son Güncelleme: 07.02.2009 01:32

FLORENCE Nightingale Hastanesi’nde, bir yıldır mide kanseri tedavisi gören İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü Uluslararası İktisat ve İktisadi Gelişme Anabilim öğretim üyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Türkel Minibaş, dün sabah yaşamını yitirdi. Kadın ve çocuk üzerine çalışmalar da yapan 56 yaşındaki Minibaş, 1994’ten bu yana Cumhuriyet Gazetesi’ndeki "Göz Ucuyla" adlı köşesiyle okuyucularına ulaşıyordu. Minibaş için ilk tören bugün saat 10.00’da İstanbul Üniversitesi’nde düzenlenecek. Minibaş, Fatih Camii’nde öğle vakti kılınacak cenaze namazından ardından Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ne götürülerek Alibey Adası’nda (Cunda Adası) babasının yanına defnedilecek.

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title