Turkcell Global Bilgi'ye Katkılarından Ötürü Bir Teşekkür

Turkcell Global Bilgi'ye Katkılarından Ötürü Bir Teşekkür

"Kadıköy Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Engelsiz-İş Ve İstihdam Merkezi " Tarafından Teşekkür Plaketiyle Ödüllendirildi.

Turkcell Global Bilgi'ye Katkılarından Ötürü Bir Teşekkür
14.02.2011 22:14 | Son Güncelleme: 14.02.2011 22:15

Türkiye'nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi turkcell global bilgi, engelli istihdamına sağladığı katkılardan dolayı "kadıköy belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğü engelsiz-iş ve istihdam merkezi " tarafından teşekkür plaketiyle ödüllendirildi.

Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende, Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları İşe Alım Birim Yöneticisi Pelin Alkan ile engelli çalışan Engin Yılmaz, teşekkür plaketini Kadıköy Belediyesi Meclis Başkanı Nüvit Şahlıoğlu'nun elinden aldı. Pelin Alkan, "Topluma karşı olan sosyal sorumluluğumuz gereği engelli istihdamına önem veriyoruz. Turkcell grup şirketlerinde hem kendi çalışanlarımıza hem de tüm iş ortaklarımıza ve ekosistemimize bu bilinci aşılamayı hedefliyoruz" dedi.

Çağrı merkezlerinde 7'si evden hizmet veren "Home agent" olmak üzere yaklaşık 180 engelli çalıştıran ve 2011'de de engelli istihdamına öncelik vereceğini açıklayan Turkcell Global Bilgi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde engelli istihdamına katkısından ötürü İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden teşekkür plaketi almıştı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title