Türkçe Klip Delisi Koreli

Türkçe Klip Delisi Koreli

Yoon Sookın Adlı Koreli Bir Genç Kız, Türk Popçularının Şarkılarına Amatör Klipler Çekip, 'Youtube'ta Yayınlıyor.

Türkçe Klip Delisi Koreli

YOON SOOKIN ADLI KORELİ BİR GENÇ KIZ, TÜRK POPÇULARININ ŞARKILARINA AMATÖR KLİPLER ÇEKİP, 'YOUTUBE'TA YAYINLIYOR.

Sookjin'in en çok izlenen klibi; Nazan Öncel'in 'Aşkım Baksana Bana'sı.

Amatör video görüntülerinin yayınlandığı YouTube adlı internet sitesi, bütün dünyada tam bir çılgınlık haline geldi. YouTube'daki yüz binlerce amatör video görüntüsü, her gün yüz milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Koreli Yoon Sookjin adlı genç bir kız da YouTube'a video görüntüsü gönderen müdavimlerinden. Sookjin, ünlü Türk popçuları tarafından seslendirilen şarkıların kliplerini çekerek, YouTube'da yayınlıyor.

YABANCILAR DA İZLİYOR

Koreli Yoon Sookjin, bugüne kadar Tarkan, İsmail YK, Nazan Öncel ve Burak'ın seslendirdiği şarkıların amatör kliplerini çekti. Sookjin kliplerini çektiği şarkıları Türkçe olarak seslendirdi. Yapılan yorumlarda görülen o ki; bu klipleri Türkler kadar yabancılar da izliyor. Birçok yabancı, Yoon Sookjin'in klipleri için yorumlarda bulunuyor.

LİDER NAZAN ÖNCEL

Nazan Öncel'in son albümü n Bitirdin'de seslendirdiği 'Aşkım Baksana Bana' adlı şarkına çektiği klip, Yoon Sookjin'in çektikleri arasında en çok izlenme payına sahip oldu. Koreli kızın Aşkım Baksana Bana'nın klibi, haftada 15 bin 69 kez izlendi. İsmail YK'nın 'bomba.bomba. com' adlı albümü 2006'da Türkiye'de en çok satan albüm olmuştu. Sookjin'in 'Allah Belanı Versin' adlı şarkıya çektiği klip ise 2 ayda 11 bin 649 kez izlendi.