Türkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı

Türkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı

Ünlü oyuncu, jürisi olduğu 'Yeşil Ekran Kısa Film' yarışmasının ödül töreninde hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle gözyaşlarına hakim olamadı

Türkan Şoray Ödül Töreninde Duygusal Anlar Yaşadı
17.03.2015 12:14 | Son Güncelleme: 17.03.2015 13:42

Yeşilçam'ın efsane oyuncuları Türkan Şoray, Cihan Ünal, Ediz Hun ve Haluk Ergök'ün jüri koltuğunda olduğu "Yeşil Ekran Kısa Film" yarışmasının ödülleri önceki akşam Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen bir geceyle sahiplerini buldu.

GECEYE ŞORAY DAMGA VURDU

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, İstanbul milletvekilleri, akademisyenler ve öğrencilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen geceye Türkan Şoray damgasını vurdu.

haberler.com/haber/033/turkan-soray-odul-toreninde-duygusal-anlar-yasadi-7084033_9570_m.jpg" target="_blank" width="470"/>

"BU SEVGİ PAHA BİÇİLMEZ"

Şoray, salona girmesi ile birlikte salondaki herkes tarafından ayakta alkışlandı. Bu sevgi karşısında duygularını gizleyemeyen Türkan Şoray sahneye çıkarak herkese teşekkür etti. Bir ara gözyaşlarına hakim olamayan Şoray, daha sonra Ediz Hun'un yardımıyla jüri koltuğundaki yerine oturdu.

Daha sonra yerine oturan Sultan, gülmeye başlayarak bu sevgi paha biçilemez dedi. Yeşil Ekran Kısa Film Yarışması'nda birinciliği Marmara Üniversitesi'nden Elif Çakmak, Hilal Öz, Özlem Tanrıverdi 'Kafes' adlı film ile aldı. Törende birinciye 30 bin TL, ikinciye 20 bin TL ve üçüncüye 10 bin TL para ödülü verildi.

haberler.com/haber/033/turkan-soray-odul-toreninde-duygusal-anlar-yasadi-7084033_5830_m.jpg" target="_blank" width="470"/>

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title