Türkan Şoray Hayranlarıyla Buluştu

Türkan Şoray Hayranlarıyla Buluştu

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Türkan Şoray'ın albümünü imzalaması Şarkı söylemesi Türkan Şoray hayranlarıyla buluştu Afyonkarahisar'da sevenleriyle imza gününde bir araya gelen Şoray, "Türkan Şoray Söylüyor" adlı yeni albümünden şarkı seslendirdi Türk sinemasının "Sultan" lakabıyla anılan ünlü ismi Türkan Şoray, "Türkan Şoray Söylüyor" adlı yeni albümü için düzenlenen imza gününde sevenleriyle bir araya geldi.

06.03.2016 19:19 | Son Güncelleme: 06.03.2016 19:19

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Türkan Şoray'ın albümünü imzalaması

Şarkı söylemesi

Türkan Şoray hayranlarıyla buluştu

Afyonkarahisar'da sevenleriyle imza gününde bir araya gelen Şoray, "Türkan Şoray Söylüyor" adlı yeni albümünden şarkı seslendirdi

Türk sinemasının "Sultan" lakabıyla anılan ünlü ismi Türkan Şoray, "Türkan Şoray Söylüyor" adlı yeni albümü için düzenlenen imza gününde sevenleriyle bir araya geldi.

Afyonkarahisar'da bir alışveriş merkezindeki etkinliğe katılan Şoray, kendisine gösterilen ilgi karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Yoğun ilgiden dolayı sevenlerine teşekkür eden Şoray, daha sonra "Türkan Şoray Söylüyor" albümünden "Tek Başına" adlı şarkıyı seslendirdi.

Sevenlerine hatıra olarak kalması için böyle bir albüm çalışması yaptığını belirten Şoray, "Bir film sahnesinde gibi söyledim şarkıları. Yoksa şarkıcı olmak değil niyetim. Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. İlk kez burada canlı olarak bir şarkı seslendirdim. Umarım beğenmişsinizdir" dedi.

Daha sonra albümünü imzalayan Şoray, hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: AA

title