Türkan Şoray Acilen Hastaneye Kaldırıldı!

Türkan Şoray Acilen Hastaneye Kaldırıldı!

Türk sinemasında ''Sultan'' lakabıyla hitap edilen profesyonel oyuncu Türkan Şoray, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle acilen hastaneye kaldırıldı.

Türkan Şoray Acilen Hastaneye Kaldırıldı!
21.04.2018 13:06 | Son Güncelleme: 21.04.2018 13:38

Türk sinemasında bir döneme adını altın harflerle yazdırmış efsane oyuncu Türkan Şoray'dan sevenlerini hüsrana uğratacak bir haber geldi. Hafızalarda derin iz bırakan projelere imza atan Türkan Şoray'ın yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle apar topar Fulya Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldığının bilgisine ulaşıldı. Usta oyuncu Türkan Şoray'ın bağırsak enfeksiyonu geçirmesi nedeniyle hastanede tedavi altına alındığı belirlendi. Tüm bu acı gelişmelerin hemen arkasından sevenleri tarafından Türkan Şoray'ın sağlık durumu hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak üzere araştırmalara başlandı. İşte, oyunculuk kimliğinin yanı sıra senaristlik ve yönetmenlik gibi görevler de üstlenen efsane isim Türkan Şoray'ın son dakika sağlık durumu...

TÜRKAN ŞORAY'IN SAĞLIK DURUMU NASIL? TÜRKAN ŞORAY NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI?

Yer aldığı her projeyle akıllara kazınan Türk sinemasının önemli kadın oyuncuları arasındaki ilk sıralarda yerini alan Türkan Şoray'a bağırsak enfeksiyonu teşhisi konulması sonucunda hastanede tedavi altına alındı. Türkan Şoray'ın geçirdiği bağırsak enfeksiyonu nedeniyle hastanede 5 gündür hastanede gözlem altında tutulduğu belirtildi. Öte yandan yaşadığı sağlık sorunu yüzünden bir süredir yemek yemekte güçlük çeken Türkan Şoray'ın 2 kilo verdiğinin bilgisine ulaşıldı.

GEÇEN YIL DA CUSHING SENDROMUNDAN AMELİYAT OLMUŞTU...

Türkan Şoray, geçen yıl da Cushing Sendorumu nedeniyle ameliyat olmuş ve bu gerçekleşen ameliyat sonrasında da 12 kilo vermişti. Hatta konuya ilişkin Türkan Şoray, fazla kilolarının nedeni olarak Cushing Sendromu olduğunu duyurmuştu. Cushing Sendorumunun ne olduğuna gelecek olursak; vücutta aşırı miktarda kortizol hormonu üretilmesi sonucunda ortaya çıkan bir hastalık çeşididir.

Son Dakika Haberleri - Son Dakika Haber - Güncel Haberler

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title