Türk Haberleri

Türk haber, Türk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk - Dün
Başkan İduğ'dan masterlere:
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Anadolu topraklarında futbolun ilk oynandığı kent olan ve Türk futboluna sayısız isim kazandıran Bornova'nın profesyonel liglerde temsil edilmesi gerektiğini söyledi.
Türk - 20.06.2021
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kosova Türk Temsil Heyeti Başkanlığı'nı Ziyaret Etti
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kosova programı kapsamında Kosova Türk Temsil Heyeti Başkanlığı ile Türkiye Cumhuriyeti Prizren Başkonsolosluğu'nu ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr.
Türk - 20.06.2021
Tika'dan Kamerun'da Turizm Otelcilik Bölümüne Destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Kamerun'da Yaounde I Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Turizm Otelcilik Bölümüne bağlı uygulama restoranını mutfak ekipman ve malzemeleriyle donattı.
Türk - 20.06.2021
Bağcılar Belediyesi'nden Babalar Günü Konseri
BAĞCILAR BELEDİYESİ'NDEN BABALAR GÜNÜ KONSERİEkin Uzunlar, kemençe resitaliyle büyülediBağcılar Belediyesi'nin Babalar Günü sebebiyle düzenlediği konserde sahne alan sanatçı Ekin Uzunlar, en güzel şarkı ve türkülerini bu defa babalar için söyledi.
Türk - 20.06.2021
Bodrum'da "Açık Atölye Günleri"
Gelişmeler için takipte kalın: www. bodrumacikatolye. com Sosyal Medya: @bodrumacikatolye Daha geniş bilgi için Tel: 0544 964 06 72 BODRUM AÇIK ATÖLYE GÜNLERİ'NE KATILACAK SANATÇILAR 1. Ahmet Hıdır, Ressam ve Seramik Sanatçısı - Bodrum 2. Ali Atmaca, Ressam - Gümüşlük 3. Ayşegül Birol, Takı Sanatçısı - Dirmil 4. Ayşen Karakaya, Ressam - Gümüşlük 5. Bağdagül Demirtürk, Ressam | Seramik Sanatçısı - Gümüşlük 6.
title