Türk Haberleri

Türk haber, Türk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk - Dün
Sabriye Şengül, İstanbul'da ringe çıkıyor
Dubai'de Fransız dövüşçü Mona Ftouhi'ye karşı elde ettiği galibiyet ile MMA tarihinde maç kazanan ilk Türk kadın sporcu olan Sabriye Şengül, 3 Temmuz Cumartesi gecesi İstanbul'da ringe çıkacak.
Türk - Dün
Büyükşehir'den yeni Turizm Rehberi
TÜRKÇE VE İNGİLİZCE OLARAK BASILDI TÜRKÇE – İNGİLİZCE olarak hazırlanan, yurt içi ve yurt dışından gelen turistlere rehber niteliği taşıyan Turizm Rehberinin kentin tanıtımına katkıda bulunması amaçlanıyor.
Türk - Dün
Yks Tedbirleri Konulu İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu Kararı
Uygulamada herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi ve mağduriyete neden olunmaması, alınan kararlara uymayanlara Umumi Hıfzıssıhha Kanununun ilgili maddeleri gereğince idari işlem tesis edilmesi ve konusu suç teşkil eden davranışlara ilişkin Türk Ceza Kanununun 195 inci maddesi kapsamında gerekli adli işlemlerin başlatılması kararına varılmıştır.
Türk - Dün
Son dakika! Askeri cezada düzenlemeler içeren teklifin birinci bölümü Genel Kurul'da kabul edildi (1)
Suçun, Türk Ceza Kanunu'nda "Koruma, Gözetim, Yardım veya Bildirim Yükümlülüğünün İhlali", "Çocuk Düşürtme, Düşürme veya Kısırlaştırma", "Cinsel Dokunulmazlığa Karşı Suçlar" ve "Hürriyete Karşı Suçlar" başlığı ile tanımlanan suçlar ile Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçlardan olması durumunda, yakalanan kişi cumhuriyet savcısının talimatı ile adli kolluk görevlilerine teslim edilecek.
Türk - 23.06.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Haziran 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Rusya Federasyonu Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov ile bir araya gelecek, Uluslararası Balkan, Giritliler ve Mübadiller, Ege Balkan Rumeli Dernekleri, Ege Balkan Türkleri Federasyonları ve Rumeli Dernekleri başkanlarından...
Türk - 23.06.2021
Sağlık Bakanı Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın ardından açıklamada bulundu: (2)
İnaktif yerli aşı TURKOVAC'ın Türkiye Koordinatörü ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof.
Türk - 23.06.2021
Kişisel Verileri Koruma Kurumu
KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KURUMU | KVKK Kurumumuz tarafından yılda iki kez yayımlanan ve bilimsel-akademik nitelikli, hakemli bir dergi olan Kişisel Verileri Koruma Dergisi; kişisel verilerin korunması konusunda çalışmalar yürüten akademisyenlere, meslek uzmanlarına ve diğer ilgililere çalışmalarını sunmak için disiplinlerarası, bilimsel bir yayın ortamı sağlamaktadır. Kişisel verilerin korunması, mahremiyet, veri koruma hukuku ve kişisel verilerin güvenliği ile ilgili araştırma ve derleme makalelerin yer aldığı derginin yeni sayısında: The Administrative Fines Regime of the General Data Protection Regulation and Its Impact Kişisel Veri Aktarımı ve Bankacılık Kanunu Madde 73 Değişikliği Kişisel Verilerin Hukuka Uygun İşlenmesinde Çocuğun Rızası AB ve Türk Hukuklarında Çerezler: Kişisel Verilerin Korunması Açısından Karşılaştırmalı Bir Değerlendirme başlıklı makaleler, kişisel verilerin korunması alanına katkı sağlamak üzere ilgililerin kullanımına sunulmuştur.
title