Türk Telekom'un Projesi 'Geleceğe Değer' Aü'de Öğrencilere Anlatıldı

Türk Telekom'un Projesi 'Geleceğe Değer' Aü'de Öğrencilere Anlatıldı

Erzurum'da, Türk Telekom'un Gençleri Geleceğe Hazırlamak Amacıyla Oluşturduğu Projesi 'Geleceğe Değer' Atatürk Üniversitesi'nde (aü) Öğrencilere Anlatıldı

Türk Telekom'un Projesi 'Geleceğe Değer' Aü'de Öğrencilere Anlatıldı

Erzurum'da, Türk Telekom'un gençleri geleceğe hazırlamak amacıyla oluşturduğu projesi 'Geleceğe Değer' Atatürk Üniversitesi'nde (AÜ) öğrencilere anlatıldı.

Türk Telekom'un eğitim ve gelişim merkezi olan Türk Telekom Akademi tarafından AÜ Kültür Merkezi'nde düzenlenen söyleşi, oyun ve çeşitli programlarla 'Geleceğe Değer' projesi kapsamında strateji geliştirme ve gelecekte farkındalık oluşturma gibi eğitim programları ele alındı. Proje kapsamında taşlarla oynanan Türk zeka ve strateji oyunu, 'Mangala' da oynandı.

Bu arada proje kapsamında 'İşin Mutfağı' adlı söyleşi programına katılan AÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer İrfan Küfrevioğlu, Türk Telekom Doğu 1 Bölge Müdür Vekili Nihat Kaya'nın kariyer ve mesleki gelişim konularında sorularını yanıtladı. AÜ öğrencilerinin de ilgi gösterdiği söyleşide konuşan Küfrevioğlu, başarının hayatta karşılaşılan zahmet ve engellerle elde edileceğini söyledi. Küfrevioğlu, insanların karşılaştıkları zorlukların mesleki ilerleme ve kariyer konusunda etkin olduğunu da kaydetti.

(CD-MİS-MHD) - ERZURUM