Türk Telekom, Uleb Cup'da İkinci Maçından da Galibiyetle Ayrıldı

Türk Telekom, Basketbol Uleb Cup'da Oynadığı İkinci Maçta Bosna Hersek'in Kk Bosna Takımını 95-82 Mağlup Ederek, İkinci Maçından da Galibiyetle Ayrıldı.

Türk Telekom, Uleb Cup'da İkinci Maçından da Galibiyetle Ayrıldı

Türk Telekom, Basketbol ULEB Cup'da oynadığı ikinci maçta Bosna Hersek'in KK Bosna takımını 95-82 mağlup ederek, ikinci maçından da galibiyetle ayrıldı.

Türk Telekom Antrenörü Ercüment Sunter, aldıkları galibiyetin önemli olduğunu belirterek, "Çok yoğun bir temponun içindeyiz. Haftada 3 maç yapıyoruz. Bu da biraz olsun yorgunluğa sebep veriyor. KK Bosna karşısında maçı üçüncü periyotta bitirdik. Son bölümde biraz gevşesekte aldığımız galibiyet önemli. Beko Basketbol Ligi'nde lideriz ve Avrupa'da yolumuza yenilgisiz devam ediyoruz. Önümüzde sırasıyla Alpella ve DKV Joventut maçları var. Bu iki maçtan en iyi sonuçlarla ayrılmak için elimizden geleni

yapacağız" diye konuştu.

Lacivert-beyazlı oyuncular Barış Özcan ve Tutku Açık, Boşnak rakipleri karşısında rahat bir oyunun ardından galibiyete ulaştıkları için mutlu olduklarını ve gruptaki en zorlu rakipleri DKV Joventut karşısında deplasmandan iyi bir skorla dönmek istediklerini söyledi.

(EKO-MFS-MFS-S)

Kaynak: İHA