Türk Telekom, Uleb Cup'da Grubunu İkinci Sırada Tamamladı

Basketbol Uleb Cup A Grubu 10. Hafta Mücadelesinde Türk Telekom, İngiltere'nin Guildford Heat Takımını 92-73 Yenerek, Grubunu 2. Sırada Tamamladı.

Türk Telekom, Uleb Cup'da Grubunu İkinci Sırada Tamamladı

Basketbol ULEB Cup A Grubu 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom, İngiltere'nin Guildford Heat takımını 92-73 yenerek, grubunu 2. sırada tamamladı.

Türk Telekom Antrenörü Ercüment Sunter, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Kupanın en zor grubunu 9 galibiyetle tamamladık. Avrupa'da oynadığımız son 24 maçın 19'unu kazanmış olduk. Bugünkü rakibimiz, bizim ayarımızda bir takım değildi. İlk devrede konsantrasyon problemi yaşadık. Pazartesi günü Barcelona'da kuralar çekilecek. Biz, 2. torbadan kuraya katılıyoruz. Rakibimiz büyük ihtimalle grup üçüncülerinden birisi olacak. Hedefimiz belli. İlk olarak Torino'da düzenlenecek Final-8'e katılmak, daha sonra

ise finale kadar yürümek istiyoruz" diye konuştu.

Mavi-beyazlı oyuncular Barış Özcan ve Bekir Yarangüme, zayıf rakipleri karşısında konsantrasyon problemi yaşamalarına rağmen maçtan galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını belirterek, yeni rakiplerini beklemeye başladıklarını söyledi.

(EKO-OK-S)

Kaynak: İHA