Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'nın Yeni Takımlarından Boluspor, Yeni Sezon Hazırlıklarına Tesislerinde Başladı.

Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'nın yeni takımlarından Boluspor, yeni sezon hazırlıklarına tesislerinde başladı.

Karaçayır futbol sahasında gerçekleştirilen ilk antrenmanda futbolcuların neşeli oldukları gözlendi. Transfer edilen 17 oyuncu da çalışmalara katılırken, teknik direktör Serhat Güller sürekli oyuna müdahale ederek futbolcularını uyardı. İdmanın başında düz koşu yapan futbolcular daha sonra topla çalışma yaptı. Boluspor'un yeni sezon öncesi Almanya'dan denemek üzere Bolu'ya çağırdığı Mithat Arıpek ve Cüneyt Gündoğdu da takımla beraber çalışmalara katıldı. Önceki gün top başı yapan Boluspor'un

transferlerinin genç olması dikkat çekerken, futbolseverler de antrenmana yoğun ilgi gösterdi. Gurbetçi futbolcular Mithat ve Cüneyt'in beğenilmesi halinde kendileriyle sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl Elazığspor'da forma giyen ve Boluspor'la prensipte anlaşma sağlayan genç futbolcu Aytek Aşıkoğlu da, kırmızı-beyazlı takımla birlikte çalışmalara başladı. Dış transferde 9 futbolcuya imza attıran Boluspor'un son olarak Aytek'e imza attırarak dış transferi kapatması beklenirken, genç futbolcunun antrenmandaki istekli tavırları gözlerden kaçmadı. Çift kale maçta da savunmada görev yapan Aşıkoğlu'nun büyük bir ihtimalle Boluspor'a imza atacağı belirtildi.

Kırmızı-beyazlı kulübün altyapısından yetişen ve uzun yıllar Boluspor forması giydikten sonra 3. Lig'e transfer olan Bayram Öztürk de antrenmana katıldı. Geçtiğimiz yıl 3. Lig takımlarından Orhangazi'de forma giyen genç futbolcunun tekrar Boluspor formasını giyip giymeyeceği ise teknik direktör Serhat Güller'in vereceği rapordan sonra netlik kazanacak.

Boluspor'un yeni sezon öncesi Samsunspor'dan kadrosuna dahil ettiği tecrübeli golcü Erol Kapusuz, sabahki çalışmalarda hafif bir sakatlık geçirdi. Kapusuz'un sağ elinde ezilme olduğu, sakatlığının ciddi olmadığı belirtildi.

(BV-AK-MFS-OK-S)

Kaynak: İHA