Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A Ekiplerinden Samsunspor'da Dün Oynanan Altay Karşılaşmasından Alınan 2-0'lık Mağlubiyet Camiada Şok Etkisi Yaptı.

Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A ekiplerinden Samsunspor'da dün oynanan Altay karşılaşmasından alınan 2-0'lık mağlubiyet camiada şok etkisi yaptı.

Türk Telekom Lig A'nın 2. devresine iyi bir başlangıç yapan Samsunspor, Diyarbakırspor ve Altay maçları ile düşüşe geçti. Play-Off hedefleri doğrultusunda yara aldıklarını belirten teknik direktör Levent Eriş, maçı kazanmak adına sahada hiç bir mücadelede bulunamadıklarını söyledi. Eriş, Altay karşısında kötü bir oyun sergilediklerini kaydederek, "Takım kadrosunda Burhan ve Gökhan gibi 2 önemli oyuncusunun bulunmayışı mücadelemizde büyük eksikliğe neden oldu" dedi.

Kötü futbolun hiçbir bahanesinin olamayacağını dile getiren Eriş, "Kötü bir oyun sergiledik. Maçı kazanmak adına sahada hiç bir varlık gösteremedik. Bundan sonra önümüzde 11 müsabaka var. Bu karşılaşmaların tamamının kazanmamız gerekiyor. Türk Telekom maçının hazırlıklarına da bu yönde başlayacağız" diye konuştu.

Öte yandan, Türk Telekom karşısında Adnan, Kenan ve Serkan Dökme'nin kart cezası nedeniyle oynamayacak olması, Erol'un formuz oluşu, Gökhan ve Burhan'ın sakat olması nedeniyle teknik ekibi kara kara düşündürüyor.

(İG-SA-EYB-ÖK-S)