Türk Telekom'dan Promosyonlu Satış

Türk Telekom'dan Promosyonlu Satış

Balıkesir İl Telekom Müdürü Şükrü Şık, Tarife Değişikliği Taleplerini de Dikkate Alarak, Müşterilerin Karar Vermesini Kolaylaştırmak Üzere Nisan Ayında Abone Olanların Arasından Bir Çekiliş Yapacaklarını ve Hediye Vereceklerini Duyurdu.

Türk Telekom'dan Promosyonlu Satış

Balıkesir İl Telekom Müdürü Şükrü Şık, tarife değişikliği taleplerini de dikkate alarak, müşterilerin karar vermesini kolaylaştırmak üzere Nisan ayında abone olanların arasından bir çekiliş yapacaklarını ve hediye vereceklerini duyurdu.

Nisan ayında abone olan müşteriler arasında yapılacak çekilişin, 4 Mayıs 2007 tarihinde Balıkesir ile Bandırma ve Edremit ilçelerinde Telekom müdürlüklerinde yapılacağı bildirildi. Bu çekiliş sonunda kazanan 3 adet şanslı müşteriye 1'er adet kablosuz telefon makinesi hediye edileceği açıklandı. Müşterileri bu çekilişe katılmak için abone olmak üzere Nisan ayı içinde beklediklerini, isteyenlere kendilerinin gidebileceklerini kaydeden Şükrü Şık, "Balıkesir İl Telekom Müdürlüğü olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek esas amacımızdır. Bu anlayışla bundan sonra da müşterilerimize yeni sürprizlerimiz olmaya devam edecektir. Tüm Balıkesirliler'in bizleri izlemesini istiyoruz" dedi.

(YU-YU-OK-Y)

Kaynak: İHA