Türk Telekom'a Uluslararası Ödül

Türk Telekom, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (Lacp) Tarafından Düzenlenen 2009 Macellan Ödüllerinde E -Fatura Ormanları Projesiyle İki Platin, Wirofon Ürünü ile Bir Bronz Ödül Kazandı.

Türk Telekom'a Uluslararası Ödül
01.01.2010 13:36 | Son Güncelleme: 01.01.2010 13:36

Türk Telekom, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen 2009 Macellan Ödüllerinde E-Fatura Ormanları projesiyle iki platin, Wirofon ürünü ile bir bronz ödül kazandı.

Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, şirketin, geliştirdiği teknolojilerin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de kazandığı uluslararası ödüllere yenilerini eklemeye devam ettiği vurgulanarak, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen 2009 Macellan Ödüllerinden 3 büyük başarıyla dönen Türk Telekom'un, E-Fatura Ormanları projesi ile 2 kategoride platin, Wirofon ile de bronz ödül aldığı belirtildi.

Çevreci sosyal sorumluluk projesi E-fatura Ormanları ile Toplum İlişkileri ve Çalışan İletişimi kategorilerinde platin ödül alan Türk Telekom'un, grup şirketlerinden Argela tarafından geliştirilen, ev telefonunu cebe taşıyan teknoloji Wirofon ile de Tüketici Ürünleri/Hizmetleri İletişimi kategorisinde bronz ödüle layık görüldüğü kaydedildi.

Türk Telekom, e-faturaya geçerek çevreye olan duyarlılıklarını gösteren müşterilerine teşekkür etmek amacıyla Türkiye;nin dört bir yanında e-fatura ormanları oluşturduğu sosyal sorumluluk projesi ile geçtiğimiz aylarda Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA), İngiliz Halkla İlişkiler Birliği (CIPR), Sabre, Stevie gibi uluslararası platformlardan 5 ödül kazanmıştı.

İlk uluslararası ödülünü kısa bir süre önce CommsMEA'dan “Yılın En İyi Yeni Telekomünikasyon Hizmeti” seçilerek alan Wirofon ise LACP'den aldığı bronz ödül ile ikinci uluslararası ödülünü kazanmış oldu. 2001 yılında, halkla ilişkiler sektörünün önde gelenlerini birleştiren bir forum oluşturmak amacıyla kurulan LACP, 2002 yılından beri de çeşitli kategorilerde ödüller veriyor. İletişim kampanyalarının yarıştığı Macellan Ödüllerine bu yıl 8 ülkeden 375'in üzerinde başvuru alındı.

Kaynak: DHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title