Türk Siyasetçi Aşırı Sağa Karşı İlaç Üretti: Arif-T Direkt

Türk Siyasetçi Aşırı Sağa Karşı İlaç Üretti: Arif-T Direkt

06.10.2018 18:44 | Son Güncelleme: 06.10.2018 18:44
Türk Siyasetçi Aşırı Sağa Karşı İlaç Üretti: Arif-T Direkt

SPD'nin Bavyera Milletvekili Arif Taşdelen, gelecek hafta sonu yapılacak Bavyera seçimleri öncesi halkı aşırı sağa karşı uyarmak amacıyla ilaç kutusu şeklinde ve aşırı sağa karşı reçetenin yer aldığı bir afiş hazırlattı.

SPD'nin Bavyera Milletvekili Arif Taşdelen, gelecek hafta sonu yapılacak Bavyera seçimleri öncesi halkı aşırı sağa karşı uyarmak amacıyla ilaç kutusu şeklinde ve aşırı sağa karşı reçetenin yer aldığı bir afiş hazırlattı. Afiş Nürnberg'teki Plärrer Metro İstasyonu girişine asılırken kampanya için ilaç kutusu şeklinde üretilen ve içerisinde tatlı bir yiyeceğin bulunduğu 'Arif-T Direkt' adlı ilaç kutularının bir yüzüne 'sağcı popülizme ve diğer baş ağrılarına karşı' diğer yüzüne ise 'Arif-T doğrudan eyalet meclisine. Arif-T artan sağcı populizme ve AfD'nin ucuz taklidine karşı iyi bir reçete. Etkili ve uyumlu. Tavsiye edilebilir" ifadeleri yazıldı. 

2 BİN 500 İLAÇ KUTUSU DAĞITACAK

Hazırlattığı 2 bin 500 'Arif-T' ilacını Nürnberg halkına dağıtmayı hedefleyen Taşdelen, "Son haftalarda aşırı sağ endişelerini dile getiren yüzlerce insanlarla karşılaştım. Boş durmak istemedim. İnsanların işaret parmağı yerine bazen mizahla olaya daha  olumlu yaklaştığını bildiğim için Arif-T Direkt'i ürettik. Radikallerin ülkemizin geleceğini ele geçirmesine izin vermemek için mümkün olan her şeyi yapmak istiyorum" dedi. 'Arif-T Direkt' ilacı için videolar da hazırlatan Taşdelen, bunları sosyal medya hesaplarından paylaşarak  insanları aşırı sağa karşı uyarıyor.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title