Türk Sanat Müziği Haberleri

Türk Sanat Müziği haber, Türk Sanat Müziği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Sanat Müziği - 28.12.2019
ÖZEL GÜNDEM (TEKRAR)
HABER KODU : 191228033 Haber: Nevra UÇKAÇ - Kamera: Tekin GÜRBULAK / İZMİR, ================================ Sanat müziğini sevdirmek için afiş sergisi açtılar Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Oltu Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri, gençlere Türk sanat müziğini sevdirmek için çalışma başlattı.
Türk Sanat Müziği - 28.12.2019
ÖZEL GÜNDEM
Haber: Nevra UÇKAÇ - Kamera: Tekin GÜRBULAK / İZMİR, ================================ Sanat müziğini sevdirmek için afiş sergisi açtılar Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Oltu Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri, gençlere Türk sanat müziğini sevdirmek için çalışma başlattı.
Türk Sanat Müziği - 27.12.2019
Karamürsel'de Türk Sanat Müziği konseri düzenlendi
Karamürsel ilçesinde, "Bir Gönül Hikayesi Anlatırdı Gözlerin' adlı Türk Sanat Müziği konseri düzenlendi.
Türk Sanat Müziği - 26.12.2019
Sağlıklı Yaş Alma Merkezi şarkılarla açıldı
Bornova'nın çınarları Yunus Emre Mahallesi'ndeki Özgül Gündüz Halk Sağlığı Binası'nda hizmet verecek merkezin açılışında mini Türk Sanat Müziği konseri verdi.
Türk Sanat Müziği - 25.12.2019
Türk Sanat Müziği'nin Ünlü İsimleri Bu Kez Eğitim İçin Söyledi
Müzik eğitimi alan öğrencileri desteklemek amacıyla düzenlenen "Müzik Seni Seçti 1" konseri Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleşti.
Türk Sanat Müziği - 21.12.2019
Karabük'te Avaz Memleket Türküleri programı düzenlendi
Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserleri ile keyifli dakikalar yaşatan Coşkun'a, dinleyiciler de eşlik etti.
Türk Sanat Müziği - 19.12.2019
Mevlevî ilahiler seslendirildi
Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü Tasavvuf Müziği Topluluğu, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonu' nda Şeb-i Arus etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mevlâna ve muhibleri temalı "Mevlevî İlâhiler" konseriyle izleyicilerle buluştu.
Türk Sanat Müziği - 19.12.2019
İç Anadolu'da kültür sanat
Aynı gün saat 19.00'da Kayseri Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda Türk Sanat Müziği Kent Korosu konser verecek.
Türk Sanat Müziği - 17.12.2019
Menemen Belediyesi kursiyerlerinden sergi
Sanata ve sanatçıya verdiği değeri hayata geçirdiği projelerle ortaya koyan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un önemle üzerinde durduğu konulardan biri olan sanat kursları ilk meyvelerini vermeye başladı. Başkan Aksoy'un göreve geldiği 8 aylık sürede belediye tarafından verilen Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği Korosu, Ud, Tiyatro, Bağlama, Yaratıcı Drama, Gitar, Resim kurslarında yaklaşık olarak bin 100 kişi eğitim aldı.
Türk Sanat Müziği - 11.12.2019
Talas Belediyesi kültür sanat etkinliklerine devam ediyor
Türk Sanat Müziği'nin duayen ismi Zekai Tunca ile eğitim camiasını Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi'nde buluşturan Talas Belediyesi, öğretmenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.
Türk Sanat Müziği - 09.12.2019
Alzheimer riskine karşı müzikli terapi
İSTANBUL Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yüksek Mühendisleri Birliği Derneği İzmir Şubesi üyesi, yaş ortalaması 60 olan 40 müziksever, haftada bir gün buluştukları Türk sanat müziği korosunda klasik eserleri, notasına, sözüne ve makamına uygun olarak seslendiriyor.
Türk Sanat Müziği - 09.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
Denize girenlerden görüntü Haber-Kamera: Ali GÜNDOGAN / MARMARİS (Muğla), =================================== Alzheimer riskine karşı müzikli terapi   İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yüksek Mühendisleri Birliği Derneği İzmir Şubesi üyesi, yaş ortalaması 60 olan 40 müziksever, haftada bir gün buluştukları Türk sanat müziği korosunda klasik eserleri, notasına, sözüne ve makamına uygun olarak seslendiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Sanat Müziği Haberleri | Türk Sanat Müziği Haber - Haberler - Sayfa 9 - Türk Sanat Müziği haberleri, son dakika türk sanat müziği haber ve gelişmeleri burada. Mustafa Keser, yarın Üsküdar'da konser verecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 17:21:29. #1.16#

title