Türk Sanat Müziği Haberleri

Türk Sanat Müziği haber, Türk Sanat Müziği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Sanat Müziği - 24.05.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Türk Sanat Müziği sanatçısı Behiye Aksoy 82 yaşında hayatını kaybetti.
Türk Sanat Müziği - 02.05.2020
Ödemişli müziksever, karantina sürecini beste yaparak geçiriyor
Ödemiş'te 70 yaşındaki Türk Sanat Müziği sevdalısı Fethi Çapkan, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evinde geçirdiği zamanını, beste yaparak geçiriyor.
Türk Sanat Müziği - 15.03.2020
Farklı meslek gruplarından kişiler köy derneği korosunda bir araya geldi
Karaman'da, köy derneğince kurulan ve 30 üyeden oluşan Türk sanat müziği korosu, farklı meslek gruplarından kişileri bir araya getirdi.
Türk Sanat Müziği - 14.03.2020
Meslekleri farklı ama melodileri aynı
"Türkü ve müziğe sevdalıyız Koronun şefi Mustafa Çiftçi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1992'den bu yana Adıyaman Musiki Derneği bünyesindeki Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği koroları ile Harfane Topluluğuyla sanatseverlere hizmet ettiklerini söyledi.
Türk Sanat Müziği - 13.03.2020
Bartın'da koronavirüs önlemleri
17 Mart tarihinde açılacak Bartın Belediyesi ebru, camaltı, kaligrafi, naht eserleri sergilerinin ve 24-30 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek 26. Uluslararası Bartın Tiyatro Festivali'nin ertelendiği belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Koronavirüs önlemleri kapsamında 1-2 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek 6. Halk Dansları Şöleni ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yine Türk sanat müziği korosu, Türk halk müziği korosu, halk dansları topluluğu, şehir tiyatrosu, çini, ebru, resim, engelsiz ritim, piyano, bando, camaltı boyama, kaligrafi, robotik kodlama, maket, naht, yabancı dil, step-aerobik, güreş, tenis, basketbol, masa tenisi kurslarına 20 Nisan tarihine kadar ara verilmiştir.
Türk Sanat Müziği - 11.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
14 Mart Tıp Bayramı'nda Türkiye'nin farklı bölgelerinden Antalya'ya gelen Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) üyesi doktorlar, eğitim hayatında maddi zorluklar yaşayan öğrenciler için sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Senfoni orkestrasının çalacağı koroda 35'i kadın 50 doktor 16 eseri seslendirirecek. Türk Sanat Müziği Sanatçısı Sümer Ezgü de konuk sanatçı olarak konsere katılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Sanat Müziği Haberleri | Türk Sanat Müziği Haber - Haberler - Sayfa 6 - Türk Sanat Müziği haberleri, son dakika türk sanat müziği haber ve gelişmeleri burada. Pandemi döneminde 47 şarkı yapmış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 00:31:02. #1.15#

title