Türk Sanat Müziği Sanatçısı Özlem Ağırman, Milletvekili Aday Adayı Oldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Özlem Ağırman, Milletvekili Aday Adayı Oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Türk Sanat Müziği'nin 'hanımefendi solisti' olarak nitelendirilen Özlem Ağırman, CHP'den aday adayı oldu.

2015 yılında da CHP'den aday adayı olan ancak aday listelerine giremeyen Özlem Ağırman, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için 1. Bölge'den yeniden milletvekili aday adayı oldu.

ONUR AKAY DUYURDU

Duyurduğu kötü haberler nedeniyle 'Sanat dünyasının felaket tellalı' olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, kaleme aldığı yazıda Özlem Ağırman'ın aday adayı olduğunu duyurup meslektaşına başarılar diledi.

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Özlem Ağırman, Milletvekili Aday Adayı Oldu

"YOKSULLUĞU YENMEYİ BAŞARACAĞIZ"

İşte Ağırman'ın adaylık açıklaması: "Eşit olacağız, bir olacağız. Ezilenlerin yanında ve mağdurların meclisteki sesi, temsilcisi olacağım. Hedefim açlıkla, yoksullukla mücadeleye öncelik veren, eğitime, öğretime en yüksek pay ayıran çağdaş sosyal refah devleti için gerekli reform ve değişimlere öncülük etmek. İnanıyorum ki ülkemin çağdaş ülkeler seviyesine çıkarılma hedefi ve mücadelesi ben ve benden sonraki anneler, kadınlar tarafından da sonsuza dek sürdürülecektir. Toplumu, özellikle kadınları üretim sürecine katacağız. Üretimle artan Milli Geliri sosyal devletle daha adaletli olarak topluma dağıtıp, yoksulluğu yenmeyi başaracağız. Daha aydınlık ve refaha ulaşmış bir Türkiye hepimizin hakkı. Bu duygularla daha güzel bir dünyada çocuklarımızı uyandırmak dileğiyle, tümünüzü saygı ve sevgiyle selamlıyor, kucaklıyorum."

Haberler.com - Magazin Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi, Onur Akay, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (138)
YANKI:Hangi partiden olursa olsun bir adayın doğru söylemlerine katılınmalı, bu ilkelerin iktidar olacak parti adaylarınında dillendirilmesi yönününde toplumsal talep oluşmalı. Önyargılı yaklaşmamak, ithamlarda da daha ölçülü olmak gerekli. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
PALA REMZİ:SİZİN GİBİ ZİHNİYETLERİN MERHAMET DUYGUSU YOK LAF EDERSİNİZ İCRAAT TATİLDE. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
TIRT:ismini ilk defa duyuyorum Cevap Yaz 1 5 Yayından Kaldır
Tüm 138 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title