Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü
Haberler » Yerel » Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü - Haberler

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü

Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Karlı ve beraberindeki heyet, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Malatya Valisi Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl Dönümü

Emniyet Müdürü Ömer Urhal, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehmet Karlı ve beraberindeki heyet, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Malatya Valisi 'yı ziyaret etti. 

Malatya Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Kamçı, polis ve PMYO öğrencilerinin de katıldığı makamındaki ziyarette yaptığı konuşmada, polisin başta vatandaşın can ve mal güvenliği olmak üzere halkın güvenliğini sağlayan bir birim olduğunu hatırlattı.

Polise pek çok görev düştüğünü ifade eden Kamçı, "Bu görevlerini de layıkıyla 24 saat gece gündüz demeden ifa etmekte. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yetiştirdiğiniz öğrencileriniz memleketimizin değişik yerlerinde hizmet edecekler, onlara yaptığınız katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum ve tüm camianızı kutluyorum" ifadelerini kullandı.         

Kamçı, 'nın başarılı geçmesi dileklerinde bulundu.

Urhal ve beraberindekiler, günün anısına Vali Kamçı'ya çiçek takdim etti ve Polis Haftası dolayısıyla düzenlenecek etkinliklerine davet etti.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler