TÜRK PARLAMENTERLER BİRLİĞİ HABERLERİ

Türk Parlamenterler Birliği Haberleri

Türk Parlamenterler Birliği haber, Türk Parlamenterler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Parlamenterler Birliği - 6.4.2013
Anadolu Ajansı 93 Yaşında
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Anadolu Ajansı'nın, yaygın ağı, hızlı, tarafsız haber akışıyla ulusal ve uluslararası seviyede güvenilir haberciliğin sembolü olduğunu belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği - 5.4.2013
TÜRKPA Toplantısında Türkçe'nin Önemi Vurgulandı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Ekonomik, Ticari ve Mali İşler Daimi Komisyonu ikinci toplantısında yaptığı konuşmada Türkçe'nin önemine vurgu yaptı.
Türk Parlamenterler Birliği - 3.4.2013
Nevzat Pakdil, Ahıska Türkleri Temsilcileriyle Görüştü
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Ahıska Türkleri temsilcileriyle görüştü.
Türk Parlamenterler Birliği - 1.4.2013
Suriyeli ve Türk Yetimler Etkinliği
Etkinliğe, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Okay, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektör Yardımcısı Sinan Baş, daire müdürleri, kamu ve özel kurum temsilcileri, İHH vakfı yöneticileri, gönüllüler, sponsorlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 30.3.2013
148 Kilometrelik Tünel İnşa Edilecek
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'ı ziyaret etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 28.3.2013
Tpb Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş, Türkiye'nin enerji üretim merkezi haline geldiğini belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği - 28.3.2013
Pakdil Enerji Yatırımlarını Değerlendirdi
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Afşin-Elbistan Termik Santraline yapılacak 4 santralle birlikte Kahramanmaraş'ın Türkiye'nin enerji üretim merkezi haline geleceğini söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 28.3.2013
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümünün 4. Yılı
Ankara'da bir otelde gerçekleştirilen törene Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer, kızı Firuze ve oğlu Furkan Yazıcıoğlu'nun yanı sıra, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Saadet Partisi Genel Başkan Danışmanı Şevket Kazan, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel, kazada hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş ve çok sayıda davetli katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 26.3.2013
AK Parti İlçe Teşkilatları TBMM'de
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve Sıtkı Güvenç tarafından karşılanan teşkilat üyelerine meclis çalışmaları hakkında bilgiler verildi.
Türk Parlamenterler Birliği - 24.3.2013
TSK'nın İçinde Hırsızların Ne İşi Var?
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Suriye'de yaşanan iç savaşı bundan tam 15 yıl önce tespit ettiğini hatırlatan Destici şunları söyledi: "Suriye hadisesi patlak verdiğinde Esed yönetimi Suriye'ye ilk bizi davet etti. Ama biz arkadaşlarımızla istişare yaptık. ve dedik ki biz hükümetin politikalarını eleştiririz. Türkmenlerle ilgili politika başta olmak üzere yanlış bulduğumuz yerler var. Ama biz bu eleştirilerimizi kendi içimizde yaparız. Gidip Esed'in sarayında onunla fotoğraf çektirerek, asla Türk hükümetinin politikalarını eleştirmeyiz." "BUNLARDAN HİÇ AKİL ADAM OLUR MU?" Terör sorunun çözümü için oluşturulacak akil adamlar listesinde adı geçenlere "Bunlar hiç akil adam olur mu?" diyerek tepki gösteren Destici, eleştirilerini şöyle sürdürdü "Şimdi bakın akil adamlar diye bir heyet kurulacakmış. İsmi dolaşanlara bakıyorsunuz, ismi zikredilenlere bakıyorsunuz hiç bunlardan akil adam olur mu arkadaşlar. Bunların tarafı belli değil mi? Bunlar ne zaman Türk milletinden yana oldu, bunlar ne zaman bizim dilimizden, bayrağımızdan, birliğimizden, bütünlüğümüzden, inançlarımızdan yana oldu. Bunların hangisi başörtüsünü savundu arkadaşlar." "SÜREÇ PKK'YI GÜÇLENDİRECEK" Hükümetin terör sorununa yönelik uyguladığı politikaya da eleştiriler yönelten Destici konuşmasını şöyle noktaladı: "Bu sürecin Türkiye'nin hayrına olmadığını, terörü bitirmeyeceğini düşünüyorum. Tam tersine PKK'yı güçlendireceğini ve yeni mevziler kazandıracağını düşünüyorum. İnşallah ben yanılırım, inşallah onlar bu barış kardeşlik sözcüklerinde samimidir. Ama bu süreç bayrağımızın yanına bir bayrak ekleme, dilimizin yanına bir dil ekleme sürecidir. 21 Mart'ta Diyarbakır'daki görüntüler tam bu söylediklerimizi çıkardı. Keşke PKK ile değil de Ak Parti'nin içerisinde 100'den fazla Kürt kökenli milletvekili var. Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde, Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde de Kürt kökenli milletvekillerimiz var. Aynı zamanda o bölgedeki manevi önderler ve sivil toplum kuruluşları da var. Keşke onlardan bir heyet kurulsaydı da bu benim güney doğudaki kardeşimle oturup konuşsaydık. Onları PKK'nın kucağına onun siyasi temsilcilerinin kucağına atmasaydık." Anma programına, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve yüzlerce partili katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 24.3.2013
Destici'nin 'Akil Adamlar' Yorumu
Etkinliğe, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve yüzlerce kişi katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 24.3.2013
Muhsin Yazıcıoğlu'nun 4. Ölüm Yılı
Anma programına, merhum Muhsin Yazcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Kahramanmaraş Teşkilatı İl Başkanı Alpaslan Kutsal ve Merkez İlçe Başkanı Ali Kıvrak, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy ile bazı daire müdürleri ve partililer katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 24.3.2013
Destici'nin "Akil Adamlar" Yorumu
Etkinliğe, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve yüzlerce kişi katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 24.3.2013
Gaziantep'ten Kısa Kısa
AK Parti'nin siyaset akademisini tüm Türkiye'de yaygınlaştırdığını ve bir okula dönüştürdüğünü belirten Tahmazoğlu, şunları kaydetti: "Siyaset akademisinin çok faydasını gördük. Burada anlatılan konular kişinin vizyonunun gelişmesi noktasında önemli rol oynamaktadır. O yıllarda bir hocamız tarafından söylenen 'eğer bir işi başarmak istiyorsanız mutlaka o işin rüyasını görmeniz gerekir' sözünü unutmadım. Belediyecilik Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla Türkiye'de yeni bir ufuk kazandı. Belediyeciliğin öncüsü ve bugün belediyelerin problemlerini ve sıkıntılarını en iyi bilen ve çözüm noktasında önünü açan yine Başbakanımızdır." Programa, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve akademi üyeleri katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 23.3.2013
Yaşlılar Haftası
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Türkoğlu ilçesinde yaşayan 124 yaşındaki Mehmet Tatar'ı evinde ziyaret etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 23.3.2013
İsrail'in Türkiye'den Özür Dilemesi
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, İsrail'in Türkiye'den özür dilemesine ilişkin, "Ümit ediyoruz ki alınan karar barışa katkı sağlar" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 21.3.2013
Türk Parlamenterler Birliği Üyeleri Huzurevinde
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil ile birlik üyeleri, Ankara Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 20.3.2013
16 Yıllık Demiryolu Mücadelesi
"NEFESİ ENSEMİZDEN EKSİLMEDİ" Kemal Demirel'in 16 yıllık mücadelesindeki haber kupürleri ve fotoğraflarından oluşan sergisine Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı, Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve Demirel'e 16 yıllık mücadelesinde destek veren siyasetçi arkadaşları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 20.3.2013
AK Parti'li Pakdil, Saldırılara Tepki Gösterdi
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Birlik, beraberlik ve huzurumuza karşı yapılan bu saldırıyı kınıyorum" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 19.3.2013
Pakdil'den "Su" Uyarısı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Su kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak zorundayız" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 16.3.2013
Pakdil Çözüm Sürecini Değerlendirdi
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, terör sorununun çözümüyle ilgili olarak, "Çözüm sürecinin hedefi akan kanın durdurulması ve bu sorunun kökten bitirilmesidir" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 16.3.2013
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Türk milletvekillerinin yurt dışındaki çeşitli kurumlar nezdinde faaliyetleri çok üst düzeye çıktı" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 14.3.2013
TBMM Başkanı Çiçek, 14 Mart Tıp Bayramı'nı Kutladı
Çiçek, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu ile birlikte 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Meclis'teki Sağlık Merkezi'ni ziyaret etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 14.3.2013
Pakdil, Tıp Bayramını Kutladı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Sorumluluk ve fedakarlıkla hizmet sunan hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 11.3.2013
AB'yi Bekleyen Tehlike: Irkçılık
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Avrupa Birliği'ni çatlatacak en büyük tehlike ırkçılık ve ırkçı söylemlerdir" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 10.3.2013
Terör Bu Milletin Kalplerinin Arasına Giremedi
KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BAŞARIRIZ Kentsel dönüşüme de değinen Başbakan Erdoğan, " Artık bu işte geri adım atmamalıyız" dedi. " Ben Ümraniye'nin öyle sokaklarını biliyorum ki bir yangın olsa oradan çıkmak mümkün değil. Süratle bu adımı atmalıyız. Modern bir Ümrineye inşaa etmeliyiz" diye konuşan Başbakan Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: Biz onlara kira sırkıntısı yaşatmayacağız. Gayet modern evler yapacağız. Bunu istiyoruz. Bu konuda sizde bize yardımcı olun. Artık modern şehirlerde yaşayalım. Eğer isterseniz biz bunu başarırız.Sadece görünümü yüksek binalar modern gelişmenin aracı değildir. Kim yapıyor o binayı bilmem ? Biz biliyoruz ki, bu işi farklı yapalım. İtfaiye aracının bile zor girdiği sokakları düzeltmemiz lazım. En geç iki yılda, biz bunları bitirir sizlere teslim ederiz. Bu ülkede bu modern anlayışı yerleştirelim. AK PARTİ İLÇE BİNASINI AÇTI Açılışını yaptığı Ümraniye Belediyesinin yeni binasını gezen Başbakan Erdoğan ardından Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı Binasının açılışını yaptı. Burada yaptığı kısa konuşmada Ümraniye'nin yıllar önce çöp dağlarının patladığı ve insanların can verdiği bir yer olduğunun gençlere anlatılmasını isteyen Erdoğan, kurdele kesiminin ardından ilçe merkezinde kahve içti. Çıkışta ufak bir kız çocuğunun defterine imza atan ve iyi dileklerini yazan Erdoğan programının sarktığını gerekçe göstererek Ümraniye'den ayrıldı. MAKAM ARACININ ÖNÜNE ATLADI Başbakanın konvoyu Ümraniye çıkışında adı öğrenilemeyen bir vatandaş tarafından durduruldu. Başbakanın makam aracının önüne atlayan kişi etkisiz hale getirildi. Başbakan Erdoğan daha sonra Kadıköy'e geçti. Erdoğan'ın Kadıköy'de bir otelde Avrupa Türk Parlamenterler Birliği üyeleriyle bir araya geleceği öğrenildi.
Türk Parlamenterler Birliği - 10.3.2013
Başbakan Erdoğan: Terör Bu Milletin Kalplerinin Arasına Giremedi
MAKAM ARACININ ÖNÜNE ATLADI Başbakanın konvoyu Ümraniye çıkışında adı öğrenilemeyen bir vatandaş tarafından durduruldu. Başbakanın makam aracının önüne atlayan kişi etkisiz hale getirildi. Başbakan Erdoğan daha sonra Kadıköy'e geçti. Erdoğan'ın Kadıköy'de bir otelde Avrupa Türk Parlamenterler Birliği üyeleriyle bir araya geleceği öğrenildi.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.3.2013
İki Yüzlü Davranıyorlar
Daha sonra iş adamlarının sorularını cevaplandıran Çağlayan, ihracatta rekor kıran firma yöneticilerine plaket verdi. Programa, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Vali Şükrü Kocatepe, KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ve çok sayıda iş adamı katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.3.2013
Kahramanmaraş'ta "İhracatın Yıldızları" Ödüllendirildi
Programa, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Vali Şükrü Kocatepe, KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ve iş adamları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.3.2013
Kahramanmaraş'ta İhracatın Yıldızları Ödüllendirildi
Programa, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Vali Şükrü Kocatepe, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ve iş adamları katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.3.2013
Bakan Çağlayan'dan Avrupa'ya Eleştiri
Faiz oranlarıyla ilgili de düşüncelerini aktaran Bakan Çağlayan, Türkiye'nin faiz seviyesi noktasında geldiği konumun çok önemli olduğunu vurguladı. Reel faizlerin sıfır olduğu bir dönemin yaşandığını dile getiren Çağlayan, şunları kaydetti: "Bu konuda artık Merkez Bankası'yla ilgili bir şey söylemeyeceğim. Çok kez söyledim. Artık sivil toplum kuruluşlarının söylemesi gerekiyor. Ancak söyledikçe bir şeyden memnun oldum. Ama buna rağmen yine söylemeyeceğim. Lobi canını acıttığımı hissediyor. Yani yüksek faizden beslenenler, faiz lobisi ve Türkiye'nin gelişmesini ve büyümesini istemeyenler benim konuşmalarımdan hiç memnun değiller. Ben de çok üzüldüm sanki buna. Bilakis daha çok seviniyorum. Demek ki doğru bir iş yapıyoruz. Bugün Türkiye'nin faiz seviyesi noktasında geldiği yer çok önemlidir. Bugün reel faizin sıfır olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Şükürler olsun. Ama faizlerde gidecek yerler var. Sizlerin yeni yatırımlar yapmanız için, mevcut yatırımlarınızı modernize etmeniz için sizin düşük faizli kredilere ihtiyacınız var. Bundan dolayı ben faiz düşsün diyorum. Türkiye ekonomisi artık eskisi gibi değil. Borçlanma süremiz, borçlanma vademiz oldukça düşük arkadaşlar. Ekonomi bakanı olarak üretmenin emeğin ne olduğunu bilen haksız rekabetin ne olduğunu yaşayabilen bir insan olarak aldım bu kararı. Eğer almasam benden hesap sormanız gerekirdi. Hem bu dünyada hem öbür dünyada. Gerek tekstil, gerek konfeksiyonda almış olduğumuz bu koruma önlemleri Türk tekstil ve konfeksiyon sektörünün ondan önceki dönemlerde ne kadar haksız rekabete maruz kaldığının çok net bir göstergesidir. Arkadaşlar beni Hans'ın, George'nin istihdamı değil, Ali'nin, Veli'nin, Mehmet'in istihdamı ilgilendiriyor." Bakan Çağlayan, daha sonra iş adamlarının sorularını cevaplandırıp, ihracatta rekor kıran firma yöneticilerine plaket takdim etti. Programa, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Vali Şükrü Kocatepe, KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ve çok sayıda sanayici katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.3.2013
Rekabet Kurulu'nu Süs Olsun Diye Kurmadık
Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan gelir ve kurumlar vergisi rekortmeni iş adamlarına plaket verildi. MADO Sarayı'nda gerçekleştirilen ödül törenine; TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Sevde Beyazıt Kaçar, Yıldırım Ramazanoğlu, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Vali Şükrü Kocatepe, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.3.2013
Bankalara Verilen Ceza
TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Vali Şükrü Kocatepe ve çok sayıda davetlinin katıldığı programın son bölümünde vergi rekortmeni işadamlarının plaketleri Bakan Çağlayan tarafından takdim edildi.
Türk Parlamenterler Birliği - 7.3.2013
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, kadınların "çözüm süreci"ne katkısının, erkeklerden daha fazla olacağını bildirdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 7.3.2013
Yeni Anayasa Çalışmaları
Türk Parlamenterler Birliği'nin "Parlamento" dergisine yeni anayasa ile ilgili görüşlerini ifade eden Erdoğan, yeni anayasa çalışmaları konusunda gelinen noktayı yeterli bulmadıklarını, TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu'nun şu ana kadar 100 kadar maddeyi görüştüğünü ve bunlardan sadece üçte birinde uzlaşma sağlayabildiğini kaydetti.
Türk Parlamenterler Birliği - 5.3.2013
AK Parti'li Pakdil, Memur-Sen Üyeleriyle Buluştu
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Genç Memur-Sen üyeleriyle gerçekleştirdiği buluşmada, "Başarıyı yakalamak istiyorsanız, asla vazgeçmeyeceksiniz" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 3.3.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Türkiye'de son 10 yıldır özel sağlık hizmetlerinde yaşanan artış, yurt dışından çok sayıda yatırımcının ilgisini çekiyor" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 3.3.2013
Tpb Başkanı Pakdil: Her 2 Doğumdan Biri Sezeryan
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Ülkemizde her 2 doğumdan biri sezaryenle yapılmaktadır."
Türk Parlamenterler Birliği - 3.3.2013
Çözüm Süreci
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "İktidar olarak hedefimiz, çözüm sürecinin olumlu bir şekilde neticelenmesi" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 2.3.2013
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
Programa, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ile diğer ilgililer katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 2.3.2013
Ak Partili Ünal'dan Siyaset Dersi
Programa, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve çok sayıda teşkilat yöneticisi katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 1.3.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Kentsel Dönüşüm Yasası ile eski ve riskli binalarının yenileneceğini bildirdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 1.3.2013
Pakdil'den Kentsel Dönüşüm Yorumu
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Kentsel dönüşüm yasası ile eski ve riskli binaların yenilenmeleriyle birlikte depremlerde yaşadığımız acı faturalar azalacaktır" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 28.2.2013
"28 Şubat Süreci Demokrasi Karşısında Yenik Düştü"
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, bin yıl süreceği ifade edilen 28 Şubat sürecinin demokrasi karşısında yenik düştüğünü belirtti.28 Şubat sürecinin yıldönümü sebebiyle yazılı bir açıklama yapan...
Türk Parlamenterler Birliği - 24.2.2013
Türk Parlamenterlerler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Sağlık hizmetlerinden dolayı insanlara memnuniyetlerini sorsanız, en üst düzeyde çıkar" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 23.2.2013
Nevzat Pakdil: Yasaksız Bir Türkiye İstiyoruz
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, yasaksız bir Türkiye istediklerini ve kimsenin düşünce ve giyiminden dolayı mağdur olmaması gerektiğini belirtti.
Türk Parlamenterler Birliği - 23.2.2013
Pakdil: "Türkiye Her Geçen Gün Daha İleriye Gidiyor"
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Türkiye her geçen gün daha ileriye gidiyor" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 19.2.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş'a son 10 yılda tarım ve hayvancılık alanında 102 milyon TL destek verildiğini bildirdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 18.2.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Afşin-Elbistan Termik Santrali'nin Türkiye'nin elektrik dar boğazından kurtulmasında büyük rol oynadığını bildirdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 17.2.2013
Afşin-Elbistan Termik Santralin'deki Yangın
-"Çok şükür can kaybı ve yaralı yok"- Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil de yangının üretimin olmadığı, kömür boşaltma işleminin yapıldığı yerde meydana geldiğini söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 13.2.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Eğitimli gençlik kendisini kaliteli bir şekilde geleceğe hazırlarsa, Türkiye lider olur" dedi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Türk Parlamenterler Birliği Haberleri | Türk Parlamenterler Birliği Haber - Haberler - Sayfa 7 - Türk Parlamenterler Birliği haberleri, son dakika türk parlamenterler birliği haber ve gelişmeleri burada. Pakdil Doğaka'yı Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 21:13:55. #1.15#
title