TÜRK PARLAMENTERLER BİRLİĞİ HABERLERİ

Türk Parlamenterler Birliği Haberleri

Türk Parlamenterler Birliği haber, Türk Parlamenterler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Parlamenterler Birliği - 18.6.2013
İşitme Engelliler Spor Federasyonu'ndan Parlamenterler Birliği'ne Ziyaret
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil."Engelli meselesi sadece bir sağduyu değil, aynı zamanda bir hak ve adalet meselesidir."
Türk Parlamenterler Birliği - 16.6.2013
Pakdil: "Türkiye'de 28 Şubat Benzeri Bir Oyun Oynanıyor"
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Türkiye'de 28 Şubat benzeri bir oyun oynandığını söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 15.6.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
" (Taksim Gezi Park odaklı gelişmeler) Şu anda Türkiye'de 28 Şubat sürecine benzer bir oyun oynanıyor".
Türk Parlamenterler Birliği - 10.6.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
"İsrafı önleyerek, kendi kültürümüzle ve kendi varlığımızla yeniden bu toplumu inşa etmemiz gerekiyor" "2008 yılında günde yaklaşık 5 milyon adet olan ekmek israfı, 2012 yılında 6 milyon adede yükselmiş ve yükselmeye de devam etmektedir"."
Türk Parlamenterler Birliği - 9.6.2013
Çalışan Çocuk Sayısı Azaldı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, son yıllarda çalışan çocuk sayısında ciddi düşüşler olduğunu söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 4.6.2013
"Türkiye 17 Sığınma Kampı Kurmuştur"
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil "Türkiye 700 milyon dolar maliyetle 17 sığınma kampı kurmuştur." dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 2.6.2013
Taksim Gezi Parkı'ndaki Olaylar
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil."Türkiye'nin her zaman olduğu gibi barışa ihtiyacı var ve bunu da konuşarak çözebiliriz".
Türk Parlamenterler Birliği - 1.6.2013
Atletizm
Dereceye girenlerin ödülleri, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve diğer prtokol üyeleri tarafından verildi.
Türk Parlamenterler Birliği - 1.6.2013
Afşin'de "5. Yemliha Yürüyüşü" Yapıldı
Programa, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar, Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, Göksun Belediye Başkanı Ramazan Hurç, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, siyasi partilerin temsilcileri, çeşitli kurumlardan yöneticiler ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 28.5.2013
Bölgeler Tünellerle Birbirine Bağlanacak
Gidiş-geliş istikametinde 12 kilometre uzunluğunda 6 ayrı tünelden oluşan ve halen 9 kilometrelik kısmında çalışma yapılan projenin yüzde 50'si 7 ay gibi sürede tamamladı. Kalan 3 kilometrelik bölümde ise çalışmalar önümüzdeki günlerde başlayacak. Tünelin yanı sıra 8 vidayüdük ve 23 kilometrelik yolun 2014'de hizmete açılması planlanıyor. Yaklaşık 260 milyon liraya malolması beklenen projenin tamamlanmasıyla Kahramanmaraş-Göksun arası 40 dakikaya inecek. Ayrıca, Karadeniz ve İç Anadolu tünellerle Akdeniz'e bağlanacak. Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tünel ve viyadük çalışmalarının planlanan şekilde devam ettiğini söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 27.5.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil Açıklaması
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, 27 Mayıs'ın Türk demokrasisi açısından kara bir gün olduğunu söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 27.5.2013
Piazza'nın Kitap Kampanyasına Pakdil de Katıldı
Rönesans Eğitim Vakfı Başkanı Refia Jale Ilıcak'ın katılımıyla geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde başlatılan 'Binlerce Çocuğa Binlerce Kitap Kampanyası'na Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti...
Türk Parlamenterler Birliği - 26.5.2013
Pakdil: 27 Mayıs'ta Milletin İradesi Asıldı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, 27 Mayıs askeri darbesiyle, Adnan Menderes ve arkadaşları ile birlikte milletin iradesinin de idam sehpasında asıldığını söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 23.5.2013
Medet Ünlü'nün Silahlı Saldırı Sonucu Öldürülmesi
İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazına TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, eski bakanlardan Abdüllatif Şener, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Hüda-Par Genel Sekreteri Mahmut Tekdal, Kafkas Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Vacit Kadıoğlu, Mazlumder Genel Başkanı Ahmet Faruk Ünsal, Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 21.5.2013
Vekillere Süt ve Ayran İkramı
Dünya Süt Günü kutlamaları çerçevesinde Genel Kurul'un kulis bahçesindeki stantta AOÇ markalı süt ve ayranlar milletvekillerine ikram edildi. Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil de süt içip, çevresindeki vekillere süt dağıttığı esnada şişelerden biri yere düşüp kırıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 12.5.2013
CHP'den Şehit Annelerine Süpriz
CHP Gaziantep yönetimi Anneler Günü nedeniyle Gaziantep Şehit Aileleri Derneği'ni sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 11.5.2013
Kmtso'da Seçim Heyecanı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, KMTSO Onursal Başkanı Mehmet Balduk, KMTSO Meclis Başkanı Şahin Balcıoğlu, KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz, İSKUR Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir kurtul, Arsan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Alişan Arıkan ve yüzlerce işadamının katıldığı genel kurulda istişarelerde bulunulup, kentin problemleri konuşuldu.
Türk Parlamenterler Birliği - 11.5.2013
Milletvekili Özlük Haklarına İlişkin Kanun Teklifi
Ersoy Sevinç - Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, milletvekillerinin özlük haklarına ilişkin kanun teklifine yönelik, "Demokrasi yaşayacaksa seçilmiş insanların hukukunun ileri derecede korunmuş olması gerekir" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 10.5.2013
Milletvekillerinin Özlük Haklarına İlişkin Kanun Teklifi
Vural, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, böyle bir düzenleme yapma talebinin uzunca bir süredir gündemde olduğunu, AK Parti dahil Türk Parlamenterler Birliği (TPB) tarafından da dile getirildiğini söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 10.5.2013
MHP, Vekillerle İlgili Düzenlemeden İmzasını Çekti
MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, kamuoyunda tartışmalara neden olan milletvekillerine yönelik düzenlemeyi değerlendirdi. Vural, bugünkü gazetelerde yer alan bazı haberleri hatırlatarak, "Basında yer alan haber aynen şöyledir: 'AKP, CHP, MHP ve BDP grup başkan vekillerinin imzasıyla verilen ve kamuoyunda tartışmaları beraberinde getiren teklifin son durumunu basından takip eden Başbakan Erdoğan, İstanbul'dan kurmaylarını telefonla arayarak düzenlemeyi sordu. Erdoğan'ın, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile temasa geçerek, 'Bu neyin nesidir? Ankara'ya döndüğümde bir bakalım' dediği bildirildi. Şahin'in de düzenleme hakkında TBMM Başkanı iken Türk Parlamenterler Birliği'nin bu yöndeki teklifinin incelenmesi talimatını verdiğini, bir işlem yapılmadığını, kendisinin de haberlerden öğrendiğini belirterek içeriği ile ilgili bilgisi olmadığını söylediği öğrenildi.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.5.2013
Bakan Kılıç'tan 19 Mayıs Değerlendirmesi
Ziyarete; AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Dr.
Türk Parlamenterler Birliği - 5.5.2013
Nevzat Pakdil: İş Kazalarının Yüzde 98'i İnsan Hatası
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, iş kazalarının yüzde 98'i insan hatasından kaynaklandığını belirterek, "Hem işveren hem de çalışanların ihmalinin iş kazalarında en önemli unsur." dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 3.5.2013
3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, basın özgürlüğünün sağlanmasının, mazlum insanların haklarını savunmada en önemli unsur olduğunu bildirdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 3.5.2013
Pakdil'den Kahramanmaraş Piazza'ya Övgü
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ni ziyaret etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 30.4.2013
Kahramanmaraş'ın Kalkınmasında İş Birliği
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, üniversite-sanayi iş birliğinin Kahramanmaraş'ın kalkınmasını hızlandıracağını söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 27.4.2013
Çözüm Süreci
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Terörle mücadeleye aktarılan kaynak işsizliğe ve istihdama ayrılırsa, Türkiye çok büyük mesafeler alacaktır" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 26.4.2013
Organ Bağışı Yapan,Vasiyet Yazacak
İnönü Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödül törenine Sağlık Bakanı yardımcısı Agah Kafgas, Malatya Valisi Vasip Şahin, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Cemal Akın, Mücahit Fındıklı, Ömer Faruk Öz, CHP İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslandoğlu, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, 2.
Türk Parlamenterler Birliği - 25.4.2013
Pakdil Doğaka'yı Ziyaret Etti
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, kalkınma ajanslarının bölgeler arası kalkınmışlık farklarını azalttığını söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 23.4.2013
Pakdil'in 23 Nisan Mesajı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Savaşların, çatışmaların en büyük mağduru çocuklardır" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 22.4.2013
Kur-an'ı Kerim Güzel Okuma Bölge Yarışması Yapıldı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Anadolu İmam Hatip Lisesi Kız Yurdu'nda düzenlenen programda, Türkiye'de son yıllarda çok iyi hafızlar yetiştiğini ve dünya genelinde başarılar elde edildiğini anımsattı.
Türk Parlamenterler Birliği - 21.4.2013
Göksun'da Toplu Açılış Töreni
AK Parti iktidarının sağladığı istikrarla milletten alınan paraların millete verilmeye başlandığını ifade eden Sağlam, şunları kaydetti: "Bu istikrar ve geri dönüş bizi bahtiyar ediyor. Çünkü bu millet çok fedakarlıklar yapmış ve tarih yazmıştır. Bu millet her şeye layık. Bütün mesele onların seçmiş oldukları insanların onlara hizmet etmesidir. Milletten aldığı yetkiyle ekonomik ve siyasi istikrarı sağlayan AK Parti sayesinde bu gün ülkemiz dünyanın her yerinde saygı gören ve hatırı sayılır bir ülke haline gelmiştir. Birbirine düşmeyen siyasetçilerin istikrar içinde yürüttüğü siyaset ve ekonomi ile Türkiye son 10 yılda bir yıldız gibi parladı." Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil ise Türkiye iyi kadroların elinde olduğu zaman hizmetin nasıl yapılacağının herkes tarafından görüldüğünü vurguladı.
Türk Parlamenterler Birliği - 21.4.2013
"Türkiye Başkanlık Sistemini Konuşuyor" Konferansı
Konferansa, Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, Sıtkı Güvenç, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Merkez İlçe Başkanı Necati Okay, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy ile ilgililer katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 20.4.2013
Bu Toprakların Mayası Kadınıyla-Erkeğiyle Birlikte Atıldı
Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'ndeki toplantıya TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar, Sıtkı Güvenç, Vali Şükrü Kocatepe, ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 20.4.2013
Karatay'dan Sağlık Hareketi
Karatay Diyeti, Karatay Diyeti'yle Yaşam Boyu Sağlık, Karatay Mutfağı ve KaratayDiyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var isimli kitapların yazarı olanKardiyoloji ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Efendigil Karatay, TBMM'de Türk Parlamenterler Birliği tarafından organize edilen "Sağlıklı Beslenme Nasıl Olur?" konulu konferansta konuştu.
Türk Parlamenterler Birliği - 19.4.2013
İş Adamı Saran, Ölen Arkadaşı İçin Spor Salonu Yaptırdı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil ise spor tesisini Kahramanmaraş'a kazandıran Saran'a teşekkür ederek, "İnşallah yavrularımız kışın çamurda ve soğukta spor yapmak yerine bu güzel tesislerde spor yaparlar" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 19.4.2013
Prof. Karatay TBMM'de Ezber Bozdu!
Karatay Diyeti, Karatay Diyeti'yle Yaşam Boyu Sağlık, Karatay Mutfağı ve Karatay Diyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var isimli kitapların yazarı olan Kardiyoloji ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Efendigil Karatay, TBMM'de Türk Parlamenterler Birliği tarafından organize edilen "Sağlıklı Beslenme Nasıl Olur?" konulu konferansta konuştu.
Türk Parlamenterler Birliği - 18.4.2013
Meclis'te Türk Sanat Müziği Konseri
Türk Parlamenterler Birliği Türk Sanat Müziği Korosu, TBMM'de verdiği konser ile güfteci ve besteci parlamenterlerin eserlerini icra etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 15.4.2013
"Kutlu Doğum Haftası Barış ve Kardeşlik İçin Bir Fırsat"
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş'ın Fatih kasabasında, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla konferans verdi.
Türk Parlamenterler Birliği - 15.4.2013
Pakdil, Kutlu Doğum Etkinliğinde Konuştu
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "İnsan hakları ihlallerinin çaresi Hazreti Peygamberin insanlık anlayışıdır" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 13.4.2013
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil, Denizli'de."Ak Parti, İktidarında Her Defasında...
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "AK Parti, iktidarında her defasında Türkiye'de neler yapabileceğini acil eylem planlarıyla hayata geçirmiş bir siyasi partidir" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 13.4.2013
Denizli Turizmine Demasus Katkısı
Kayhan Ailesi Topraklık Mahallesi'nde daha önce kiraya verdikleri 7 katlı binayı turizm sektörüne yatırım yaparak düzenleme yaparak Demasus Otel'e dönüştürdü. Halk Caddesi'ndeki, inşaatı süren Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin yanındaki 48 odası ve 100 yatağı bulunan 3 yıldızlı otelin açılışı törenle yapıldı. Ak Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kayhan ile kardeşi Hüdai ve babası Halil Kayhan tarafından işletilecek otelin açılış törenine Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Denizli Ak Parti Milletvekilleri Mehmet Yüksel ve Bilal Uçar, Ak Partili Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Vali Vekili Abdullah Acar, Ak Parti İl Başkanı Avni Örki ile çok sayıda davetli katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 13.4.2013
Denizli'nin Tek Alkolsüz Oteli Demasus Açıldı
Denizli'nin alkolsüz konsepte sahip tek oteli Demasus Otel düzenlenen törenle hizmete girdi. Fasıl eşliğinde gerçekleştirilen açılış törenine Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Denizli milletvekilleri Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Vali Vekili Abdullah Acar, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, İlçe Başkanı Birtan Şahan, Denizli Ticaret Odası(DTO) Başkanı Necdet Özer, otelin yöneticileri olan Kayhan ailesi ve çok sayıda davetli katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 13.4.2013
Çözüm Süreci
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Bu topraklarda 1071'den beri beraber yaşıyoruz, Türkiye'deki bütün insanları kardeş kabul ediyoruz" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 13.4.2013
AK Parti'li Pakdil Çözüm Sürecini Anlattı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil, sorunu çözmek için çalıştıklarını belirterek, çözümsüzlüğün çözüm olmadığını söyledi.
Türk Parlamenterler Birliği - 11.4.2013
Amerikalı Eski Kongre Üyeleri TBMM'de
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Filistin Devleti'nin bağımsız bir devlet olarak kabul edilmesini, ABD'nin de en ileri düzeyde desteklemesi gerektiğini belirterek, "Filistin sorununun"...
Türk Parlamenterler Birliği - 7.4.2013
Ankara'da Bitlis Günleri Etkinliği
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Ankara Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) düzenlenen Bitlis Günleri etkinliğindeki birlik ve beraberlik havasının çok olumlu olduğunu belirterek,...
Türk Parlamenterler Birliği - 7.4.2013
Nevzat Pakdil'e Baston Hediye Edildi
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil'e Ahlat bastonu hediye edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Parlamenterler Birliği Haberleri | Türk Parlamenterler Birliği Haber - Haberler - Sayfa 6 - Türk Parlamenterler Birliği haberleri, son dakika türk parlamenterler birliği haber ve gelişmeleri burada. Gençler,11 Yıl Öncesini Bilmiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 02:53:56. #1.14#
title