TÜRK PARLAMENTERLER BİRLİĞİ HABERLERİ

Türk Parlamenterler Birliği Haberleri

Türk Parlamenterler Birliği haber, Türk Parlamenterler Birliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türk Parlamenterler Birliği - 26.8.2013
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil, Vali Oduncu'yu Ziyaret Etti
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Osmaniye Valisi Mehmet Oduncu'yu ziyaret etti.
Türk Parlamenterler Birliği - 25.8.2013
Aa ve TRT Muhabirlerinin Gözaltına Alınması
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Mısır'ın başkenti Kahire'de güvenlik güçlerinin göstericilere müdahalesi sırasında gözaltına alınan Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Hiba Zekeriye için AA Kahramanmaraş Büro Müdürlüğü'ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Türk Parlamenterler Birliği - 22.8.2013
Suriye'deki Katliama Tepkiler
TBMM Başkanı Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bozdağ, bakanlar ve siyasi parti temsilcileri saldırıyı kınayarak, uluslararası kuruluşlara harekete geçme çağrısında bulundu
Türk Parlamenterler Birliği - 22.8.2013
Kahramanmaraş'ta 8 Okulun Temeli Atıldı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, "Bizim hedefimiz, insanlarımızın bütün dünyada geçerliliği olan bir diplomaya sahip olmasıdır" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 22.8.2013
Şam'da Kimyasal Silah Saldırısı
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil,  Suriye'de kimyasal silah kullanıldığı yönündeki iddialara ilişkin, "Suriye'de kimyasal silah kullanılması, vahşette geldiğimiz son noktayı gösteriyor" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 14.8.2013
Pakdil, Mısır'da Sivillere Yapılan Saldırıyı Kınadı
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, "Mısır'da sivillere yapılan müdahale bir katliamdır" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 14.8.2013
Mısır'da Darbe Karşıtlarına Yönelik Katliam
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil: "Mısır'da olanlar dünyanın gördüğü en kanlı katliamlardan birisidir. Bu katliama sessiz kalmak, bu insanlık suçuna iştirak etmek anlamına gelir" "Bazı kesimlerin sanki darbe karşıtlarıyla güvenlik güçleri arasında silahlı bir çatışma varmış gibi göstermeye çalışması yapılan katliamı haklı göstermenin ötesinde bir tavır değildir"
Türk Parlamenterler Birliği - 9.8.2013
Elbistan Belediyesi'nden Sosyal Tesis
Tesisin açılışı, Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Başkanı Nevzat Pakdil, milletvekili Sıtkı Güvenç, Belediye Başkanı Durmuş Küçük, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Özcan ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul Sönmez tarafından yapıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 9.8.2013
Tpb Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
"Türkiye'de vesayet sistemini çok şükür ortadan kaldırdık"
Türk Parlamenterler Birliği - 9.8.2013
AK Parti Elbistan İlçe Teşkilatı'nda Bayramlaşma
Parti binasında düzenlenen törende, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Sıtkı Güvenç, Yıldırım Ramazanoğlu, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, belediye başkanları, il genel meclis üyeleri ve partililer bayramlaştı.
Türk Parlamenterler Birliği - 8.8.2013
AK Parti Pazarcık İlçe Teşkilatı'nda Bayramlaşma
Törene, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Başkanı Nezat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Sıtkı Güvenç, Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Beyazıtkaçar, AK Parti İl Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Belediye Başkanı Mustafa Boyraz,  belde belediye başkanları, AK Parti İlçe teşkilatı üyeleri ve partililer katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 8.8.2013
Kahramanmaraş'ta Bayram Kutlaması Meydanda Yapıldı
Törene, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet Sağlam, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Muammer Bıçak, İl Jandarma Komutanı Albay Coşkun Doğan, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Emniyet Müdürü Metin Aşık, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Türk Parlamenterler Birliği - 5.8.2013
Gezi Parkı Odaklı Gelişmeler
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil: "Seçimde kim gelirse baş tacı, millet kimi isterse eyvallah"
Türk Parlamenterler Birliği - 2.8.2013
Mısır'da Ordunun Yönetime El Koyması
Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Mısır'da ordunun yönetime el koymasına ilişkin, "Sandık esastır ve demokrasiler sandıktan çıkar, bir ülkede esas olan yönetimlerin seçimle gelip seçimle gitmesidir" dedi.
Türk Parlamenterler Birliği - 19.7.2013
Mısır'da Ordunun Yönetime El Koyması
Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Pakdil: "Bir kısım ülkeler kendi menfaatleriyle örtüştü diye darbe, darbe olmaktan çıkmaz"
Türk Parlamenterler Birliği - 15.7.2013
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
"Büyükşehirlerin statüsünün değişmesi, modern hizmeti köylere indirecektir"
Türk Parlamenterler Birliği - 8.7.2013
Mısır'da Ordunun Yönetime El Koymasıhalka Ateş Açılması
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil: "Korkumuz, Mısır halkının Suriye örneğinde olduğu gibi kendi ordusu tarafından bir katliama maruz kalması ve bir iç savaş çıkmasıdır" "Mısır ordusunun bir darbe ile yönetime el koyması ve silahsız göstericiler üzerine ateş açması vahim bir durumdur"
Türk Parlamenterler Birliği - 30.6.2013
Lice'deki Karakol Yapımı Gerginliği
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Milletvekili Pakdil: "Temennim, Lice ve Gezi olayları arasında bir bağ olmamasıdır ama birileri bunu yapmak isteyebilir"
Türk Parlamenterler Birliği - 25.6.2013
Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil Açıklaması
"Türkiye’nin uyuşturucu politikası son üç yıllık AB ilerleme raporları çerçevesinde değerlendirildiğinde oldukça somut ve pozitif ilerlemelerin kaydedildiği görülmektedir"
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türk Parlamenterler Birliği Haberleri | Türk Parlamenterler Birliği Haber - Haberler - Sayfa 5 - Türk Parlamenterler Birliği haberleri, son dakika türk parlamenterler birliği haber ve gelişmeleri burada. Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Pakdil Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 05:00:24. #1.15#
title